Czołem Forumowicze. Rozglądam się za A5F5 2020 2.0TDI 190KM DETA. Akurat znalazła się sztuka w audi select spełaniająca wymagania, po przesłaniu przez Pana historii z systemu ASO (screenshot poniżej) zapaliła mi się czerwona lampka. Powracający check engine, poprzedni właściciel był posiadaczem przez zaledwie 4 miesiące, po czym zostawił samochód w rozliczeniu biorąc cupre z salonu. Dodatkowo w przeciągu tych 4 miesięcy wymienił rozrząd. Nie chcę się pakować w jakiś większy kłopot po zakupie, Pan z ASO oczywiście twierdzi, że samochód jest 100% sprawny, co miało być wymienione, zostało wymienione - w końcu "Audi Select". Co sądzicie? Ufać nie ufać? Warto, nie warto? Sama cena jest ok, nie jakoś specjalnie okazyjna.