Witam ,jak w temacie 2.0 tdi 2009 r 300tysiecy najechane . auto trafiło do mnie z objawami : podczas uruchomienia na zimnym silniku silnik wpadał w wibracje i nie równo pracował. po odczycie vcds był tyko błąd rozrusznika .zrobiłem test wtryskiwaczy i na cylindrze 2 -3.0 na cylindrze 4 2,4 . auto jechało lecz przy gwałtownym przyspieszeniu zgasło i nie chce odpalić. w czujniku brak opiłków świadczących o problemie z pompą. po tym zrobiłem odczyt błędów silnika i wyskoczyło to co w załączniku, wiadomo wtrysk 4 do wymiany co mogło jeszcze pójść nie tak, dziękuję za każdą poradę .pozdrawiam z pomorza. ps wiadomo wszystko mogło pójść nie tak
Log-WAUZZZ8K7AA079750.txt