Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matrini

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matrini

  1. matrini odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Nie kopci na niebiesko.. To akurat łatwo rozpoznać Tez mi sie tak wydaje, ze to para wodna. DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
  2. matrini odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Sprinter, Oby to byla para wodna... Bo za kilka Tygodni czeka mnie wypad do Hiszpanii i nie chce zeby mi MOJA niunia zrobila jakas niespodzianke. Thanx sprinter za odpowiedz i oby to byla para wodna....
  3. matrini odpowiedział(a) na mk temat w Audi A4 B5
    Mam ten sam problem..... Biały dym z wydechu, ktory pojawia sie tylko zaraz po odpaleniu zimnego silnika. Po rozgrzaniu calkowicie zanika a po dodaniu gazu na cieplym silniku poajwia sie tylko na chwile jako czarna chmurka. Czy biale kopcenie po odpaleniu zimnego silnika jest normalne?? Czy tez macie taka sam przypadlosc?? [ Dodano: 14-01-2007, 22:03 ] Czy jest ktos kto moze mi pomoc??
  4. matrini odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Wtedy juz w ogole nie kopci. Tylko jak dodam gazu przy podniesionej temp to zakopci na czarno. Zadnego wycieku pod spodem. Silniczek chodzi rowno. Tylko to biale kopcenie na poczatku. :(
  5. matrini odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Mam podobny problem.... W 1.9 tdi 110km Przy świeżo odpalonym silniku przez jakis czas kolor spali jest bialy. Jednak jak sie tylko nagrzeje kopcenie jest juz praktycznie niewidoczne i pojawia sie tylko przy gwałtownym przyspieszaniu(np. wyprzedzaniu). Moje pytanie to: Czy to normalne, że przez jakis czas po odpaleniu zimnego silnika moze kopcic na bialo?? Czy tez tak macie?? A jeli nie, to co moze byc przyczyna...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.