boob

Reputacja

1. boob

Propozycja spotu w NYSIE

Mareczku my to jesteśmy Silna Nyska Grupa Quattro i zawsze mamy czas żeby się spotkać na bajer nawet bez okazji
  2. boob

Nysa 27.03.2011 godzina 16.00 Marek12 BooB
  3. boob

BYŁEM-ale NIE obecny na niedzielnym spocie :bicz3: bylem chory %%%
  4. boob

Bylem obecny pozdrawiam
  5. boob

Propozycja spotu w NYSIE

siema a o ktorej godzinie ????????? mi osobiscie pasowala by sobota
  6. boob

Propozycja spotu w NYSIE

Trzech kozaków !!!!! 2X 1X XXXXXXXXXXXXXXXXXXX RAZEM 3szt :oklaski:
  7. boob

Propozycja spotu w NYSIE

Ale tu spokojnie ostatnio. Jest to podejrzane
  8. Przerabiałem ten temat w tym tygodniu szczelił mi oring pod chłodnicą oleju w agromie koszt 2.20 zł i wywaliło mi prawie cały olej Sposób wymiany wykręcasz filtr oleju i na gwincie jest nakrętka popuszcza się ona przy odkręcaniu filtra i nie każdy wie żeby ja dokręcić wykręcasz tą nakrętkę i ściągasz chłodnicę i tam znajduje się ten oring wymieniasz go i skręcasz nie zapomnij o nowym filtrze oleju Można się dostać od góry ale trzeba wykręcić zbiornik wyrównawczy od płynu chłodniczego :th:
  9. boob

Propozycja spotu w NYSIE

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: Wielkie :oklaski: :oklaski: :oklaski: dla kolegi klubowego Marek12 :brawo: :brawo: Za zorganizowanie i doprowadzenia do skutku pierwszego SPOTU miłośników na nyskim Rynku, który odbył się dnia 12 Grudnia 2008 o godzinie 19.00 :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:
  10. boob

Propozycja spotu w NYSIE

:good: podjadę zobaczyć na 99.9% :good: Ciekawe ilu nas będzie Obecność obowiązkowa jak nie to :baseball:
  11. boob

Propozycja spotu w NYSIE

Mareczku jestem ZA-aaaaaaaaa i nie ma trzeba coś zorganizować jestem na TAK
  12. A siema MARECZKU wiem wiem ty tez masz