-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
Chciałem podnieść soft razem z pl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
A jest mozliwosc ze aktualizacja jest zla? Firmy specjalnie umieszczaja na jakis chomikach itp. takie rzeczy a pozniej tak sie dzieje masz sprawdzona wersje?
-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
A jest mozliwosc ze aktualizacja jest zla? Co do kodowan juz probowalem, zniknelo mi tez sterowanie webastem.
-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
Właśnie nie [emoji19] myślałem ze zostaną, jesteś w stanie pomoc? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
Takie mam błędy w 07 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
Po aktualizacji 2G high brak wizualizacji klimatronika. Cos musze pewnie dokodowac ale nirestety nier wiem co i gdzie.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Mam pytanko ktoredy prowadziliscie przewody do kabiny w okolice nog pasazera?
ennovate
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta