Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to trzeba do nich puścić info to może uderzą do nas 2.05 jak co sam nie wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam ja też bym był za przełożeniem bo może byc zamknięte jutro wszystko ,lepiaj za tydzień jak wszystko sie ustabilizuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się a gdzie robicie teraz ? Kłodawa koło Gorzowa narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam bo rano znowu w droge trzymta sie nara :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
10 aut to nie za wiele musze nastepnym razem podnieść frekwencje :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ ja też mogę być ale nie w KC bo nieczynny będzie obojętne gdzie :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4.04 są świeta ale jak co to bede
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Marcin :hi:jak tam dziękuje powoli do przodu [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________spocik liczny był dzisiaj [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________ :hi: FAN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: siema wszystkim nareszcie weeekend :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki zrywam sie nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to uciekasz czy nie bo już sam nie wiem :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że niby o czyjej ?? jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam a następna w kolejce bedzie Twoja w kolejce do czego :cool1: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka kierownik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo głodnemu chleb na mysli pewnie :naughty: :polew: nie musisz donosic no oki nie bądż taki skromny :polew: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:38_________________________________________________Malutka nie pusz sie tak bardzo :naughty: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo głodnemu chleb na mysli pewnie :naughty: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kierownik zamieszania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: niżej sie nie da no ba :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: BARWY SZCZĘŚCIA oglądają no a zachwile pójdą w M jak miłłość pewnie romantycznie :naughty: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________ dybry kierownik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: niżej sie nie da no ba :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam słychac w wielkopolsce :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________ Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: uuuuuuuuuuuu ale cisza :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka gdzie wszyscy bałwana lepią :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim po raz drugi co tam kużwa słychac :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema w koncu na bazie po całym tygodniu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witka zapowiada sie piekny dzionek - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00