Treść opublikowana przez wentyl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kużwa ja nie wiem jeszcze czy pojade ,a wiem miałem jechać ale zobacze ale jak na razie jest 50 na 50 a czy jest jeszcze oprócz tego wyjazdu jakies spotkanie za tydzień przed świętami czy nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 17:37_________________________________________________a tak poza tym to :hi: :hi: wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Nikuś [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:24_________________________________________________ooooo spierdolił :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:24_________________________________________________o i ADAŚ :hi:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:25_________________________________________________dobra spadam :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no co ja słysze nartyyyyyyyy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dzięki powolutku do przodu troche luzniejszy tydzień [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:37_________________________________________________ale pustawo coś :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema nygusy
-
[B6 BDH] Dziwny odgłos przy gaszeniu silnika
Witam zauważyłem dzisiaj że przy gaszeniu silnika pojawia sie dziwne wycie co to może być tak jak by jakieś łożysko albo co :wallbash: :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czas najwyższy ja już zmieniłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nigdzie [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________może za jakiś czas ale to raczej do Poznania no chyba że jakiś inters gdzie indziej mi wypali to wtedy tak lepiej nie bo bedzie :bicz: :bicz: :bicz:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WENTYL już niedługo i nadrobi ten czas [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________ kiedy bo przegapiłem 12.12 powinienem być a skąd wylot i o której :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy bo przegapiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka jak tam fura? zrobiona? ku***a nie odbieram gdzies w piątek jak zjade na chate :wallbash: :wallbash: a jak tam imprezka udana co :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema wszystkim jak miło znowu tu zajrzeć choć na chwile
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo dopiero doszedł kesz z ubezpieczalni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witam ja już nie wiem kiedy byłem na spocie może nastepnym razem sie uda już :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nic tylko facet wjechał mi w dupe auta i trzeba je zrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witam nareszcie kaska doszła z ubezpieczalni i czas zacząć robić auto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema wszystkim dawno mnie nie było ale praca w wdelegacji niestety ale pozdrawiam wszystkich :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: doberek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wymiana i nie wiem gdzie oddac go cholera najpierw muszą wyppłacic kaske
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z winy gościa skręt w prawo a on nie widział
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie uciekł jestem gościu przyrąbał mi w tylni błotnik zawiecha koło błotnik zderzak lampa do wymiany