Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. kużwa ja nie wiem jeszcze czy pojade ,a wiem miałem jechać ale zobacze ale jak na razie jest 50 na 50 a czy jest jeszcze oprócz tego wyjazdu jakies spotkanie za tydzień przed świętami czy nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 17:37_________________________________________________a tak poza tym to :hi: :hi: wszystkim
  2. siema Nikuś [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:24_________________________________________________ooooo spierdolił :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:24_________________________________________________o i ADAŚ :hi:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:25_________________________________________________dobra spadam :notworthy:
  3. no no no co ja słysze nartyyyyyyyy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. a dzięki powolutku do przodu troche luzniejszy tydzień [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:37_________________________________________________ale pustawo coś :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. siema nygusy
  6. Witam zauważyłem dzisiaj że przy gaszeniu silnika pojawia sie dziwne wycie co to może być tak jak by jakieś łożysko albo co :wallbash: :wallbash:
  7. no czas najwyższy ja już zmieniłem
  8. ja nigdzie [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________może za jakiś czas ale to raczej do Poznania no chyba że jakiś inters gdzie indziej mi wypali to wtedy tak lepiej nie bo bedzie :bicz: :bicz: :bicz:
  9. WENTYL już niedługo i nadrobi ten czas [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________ kiedy bo przegapiłem 12.12 powinienem być a skąd wylot i o której :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. kiedy bo przegapiłem
  11. siemka jak tam fura? zrobiona? ku***a nie odbieram gdzies w piątek jak zjade na chate :wallbash: :wallbash: a jak tam imprezka udana co :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. :hi: siema wszystkim jak miło znowu tu zajrzeć choć na chwile
  13. bo dopiero doszedł kesz z ubezpieczalni
  14. :hi: witam ja już nie wiem kiedy byłem na spocie może nastepnym razem sie uda już :wallbash:
  15. a nic tylko facet wjechał mi w dupe auta i trzeba je zrobić
  16. :hi: witam nareszcie kaska doszła z ubezpieczalni i czas zacząć robić auto
  17. :hi: siema wszystkim dawno mnie nie było ale praca w wdelegacji niestety ale pozdrawiam wszystkich :good:
  18. wymiana i nie wiem gdzie oddac go cholera najpierw muszą wyppłacic kaske
  19. z winy gościa skręt w prawo a on nie widział
  20. nie uciekł jestem gościu przyrąbał mi w tylni błotnik zawiecha koło błotnik zderzak lampa do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.