Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. i co tam pany pamiętac o mnie na karty było mega za***iście i pisze sie na następny raz :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:50_________________________________________________oki ja spadywuje bo rano do raboty trzeba wstać trzymka sie pany i panie :good:
  2. siema pany dzięki za spota i wyścig było super na następne karty też się pisze :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. siema i co tam kobieciarze słychać :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
  4. siemano z rana ja juz zwarty i gotowy na dzisiejszy dzień no i narazie pogoda dopisuje słoneczko świeci
  5. :hi: siema pany ale pusto cos dzisiaj
  6. no problem zamelduje sie u Ciebie na kawce około 16 , zreszta zdzwonimy sie jeszcze
  7. ach szkoda gadać non stop robota robota ale nie ma co narzekać lepiej tak niż bez roboty za 2 godz. na nocke rano na robote ale w niedziele trzeba sie odchamic w końcu bo nie można ujechać, pozdro dla rodzinki na tą niedziele tylko czekam :naughty:
  8. oby oby [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________cześć Fazy i Wentyl no siema siema i co tam Adamie :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. ja to mam szczęście znowu pusto a ja sam ale witam wszystkich
  10. siema Pawcio zapierdal zero luzu a co u Ciebie
  11. bo dobnra beja nie jest zła Witam wszystkich udało mi sie na chwile wdepnąc bo i tak zaraz na nocke trza za***rdalać a rano na fuche ale tak juz jest że nieraz nie idzie ogarnąć
  12. dobry z rana
  13. zdrastwuj wieczorem i co tam ciekawego w twojej okolicy :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. Witam oj znam tę fure oby sie sprawowała w nowych rękach jak u poprzedniego właściciela :hi:
  15. Dobrywieczór chłopaki jak mam chwile czasu bo z roboty dopiero to tu cisza ,no ale też moja wina bo rzadko ostatnio zaglądam ale cholera nie ma czasu od rana do nocy w robocie,pozdro dla wszystkich :hi:
  16. Siema panowie [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:05_________________________________________________kurwa taki zapierdal że nie ma czasu na forum posiedzieć -kiepska sprawa :wallbash:
  17. Dobry i co grzeje dzisiaj niesamowicie aż sie nie chciało znad wody wracać do chaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.