Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam pany pamiętac o mnie na karty było mega za***iście i pisze sie na następny raz :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:50_________________________________________________oki ja spadywuje bo rano do raboty trzeba wstać trzymka sie pany i panie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany dzięki za spota i wyścig było super na następne karty też się pisze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema i co tam kobieciarze słychać :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano z rana ja juz zwarty i gotowy na dzisiejszy dzień no i narazie pogoda dopisuje słoneczko świeci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema pany ale pusto cos dzisiaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no problem zamelduje sie u Ciebie na kawce około 16 , zreszta zdzwonimy sie jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ach szkoda gadać non stop robota robota ale nie ma co narzekać lepiej tak niż bez roboty za 2 godz. na nocke rano na robote ale w niedziele trzeba sie odchamic w końcu bo nie można ujechać, pozdro dla rodzinki na tą niedziele tylko czekam :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby oby [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________cześć Fazy i Wentyl no siema siema i co tam Adamie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to mam szczęście znowu pusto a ja sam ale witam wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Pawcio zapierdal zero luzu a co u Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo dobnra beja nie jest zła Witam wszystkich udało mi sie na chwile wdepnąc bo i tak zaraz na nocke trza za***rdalać a rano na fuche ale tak juz jest że nieraz nie idzie ogarnąć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry z rana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwuj wieczorem i co tam ciekawego w twojej okolicy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry
-
[ALL B6] 2.5 tdi projekt: czarne oudyyy :)
Witam oj znam tę fure oby sie sprawowała w nowych rękach jak u poprzedniego właściciela :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrywieczór chłopaki jak mam chwile czasu bo z roboty dopiero to tu cisza ,no ale też moja wina bo rzadko ostatnio zaglądam ale cholera nie ma czasu od rana do nocy w robocie,pozdro dla wszystkich :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema panowie [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:05_________________________________________________kurwa taki zapierdal że nie ma czasu na forum posiedzieć -kiepska sprawa :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry i co grzeje dzisiaj niesamowicie aż sie nie chciało znad wody wracać do chaty