Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
thats right Nikuś nie patrz na mecz bo nie ma na co :thumbdown:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie dawac ludziska pojeżdzimy trochu będzie wesoło :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o nastepny owies czuje :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odezwał sie ten co nie jest CWANIAK ciiii mała w niedziele jestes czy masz szlaban od swojego :tongue4: :polew: W niedziele w Chobienicach PARAPETÓWA !!!!!! Rozumisz ?? parapetówa to po spocie nie :cool1:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:23_________________________________________________ czego rżysz :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli nic sie nie zmienia [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________ no co chcesz? kopac pilke umieja i wiedza w ktora strone... wystarczy :polew: trzeba im dać więcej zarobic to zagrają ale w golfa chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odezwał sie ten co nie jest CWANIAK ciiii mała w niedziele jestes czy masz szlaban od swojego :tongue4: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć kurcze znowu płynie poezja :kox: i tak ma być :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maggie,Aga ,Blind :hi: :hi: :hi: bry cwaniaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to do Ciebie podobne nie no bo dobra d*pa nie jest zła :naughty: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:00_________________________________________________panie MADAS gdzie jesteś urwisie co z tymi kartami bo już mi się chce poszaleć troche działamy coś w tej sprawie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eeeee co jest wszyscy na mecz patrzą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 20:56_________________________________________________ jaki pracoholik tylko po 14 godz dziennie to nie jest żle a co u wqas pany i panie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nygusy paskudne :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siemka ale pustkami dziś świeci wywiało wszystkich przy poniedziałku :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dołączam się do zyczen
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siema jak tam pracuś [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:21_________________________________________________kiedy zjeżdzasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po gokartach za***iście a jak po wczasach lepiej powiedz [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 20:59_________________________________________________ witam i co tam widze reszta gdzieś znikła :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wieczorne marki :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: dzieńdobry - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00