Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. thats right Nikuś nie patrz na mecz bo nie ma na co :thumbdown:
  2. no właśnie dawac ludziska pojeżdzimy trochu będzie wesoło :good:
  3. o nastepny owies czuje :tongue4:
  4. Odezwał sie ten co nie jest CWANIAK ciiii mała w niedziele jestes czy masz szlaban od swojego :tongue4: :polew: W niedziele w Chobienicach PARAPETÓWA !!!!!! Rozumisz ?? parapetówa to po spocie nie :cool1:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:23_________________________________________________ czego rżysz :naughty:
  5. czyli nic sie nie zmienia [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________ no co chcesz? kopac pilke umieja i wiedza w ktora strone... wystarczy :polew: trzeba im dać więcej zarobic to zagrają ale w golfa chyba
  6. Odezwał sie ten co nie jest CWANIAK ciiii mała w niedziele jestes czy masz szlaban od swojego :tongue4: :polew:
  7. cześć kurcze znowu płynie poezja :kox: i tak ma być :naughty:
  8. Maggie,Aga ,Blind :hi: :hi: :hi: bry cwaniaki
  9. no to do Ciebie podobne nie no bo dobra d*pa nie jest zła :naughty: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:00_________________________________________________panie MADAS gdzie jesteś urwisie co z tymi kartami bo już mi się chce poszaleć troche działamy coś w tej sprawie :mysli:
  10. eeeee co jest wszyscy na mecz patrzą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 20:56_________________________________________________ jaki pracoholik tylko po 14 godz dziennie to nie jest żle a co u wqas pany i panie :mysli:
  11. nygusy paskudne :kox:
  12. :hi: siemka ale pustkami dziś świeci wywiało wszystkich przy poniedziałku :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. dołączam się do zyczen
  14. no siema jak tam pracuś [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:21_________________________________________________kiedy zjeżdzasz
  15. po gokartach za***iście a jak po wczasach lepiej powiedz [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 20:59_________________________________________________ witam i co tam widze reszta gdzieś znikła :gwizdanie:
  16. siema wieczorne marki :gwizdanie:
  17. :hi: dzieńdobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.