Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: :gwizdanie: a ty co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek GG
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pytania no ba zawsze a teraz spadam pany miłego wieczoru życze ale rano do roboty :good: :hi:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:42_________________________________________________KUREDU :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to już wiemy a poza tym adrenalina opadła po wyscigu i jakoś tak normalnie się zrobiło :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nietrudno sie domyślić skoro Cie nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:21_________________________________________________i co tam nowego :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie reszta utknęła w korkach :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie dzięki wielkie za spota i rywalizacje na torze :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej kolego siema mam nadzieje że jaja se robisz co :mysli: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart-s tak trzymaj jesteś na bardzo dobrej drodze :good: :good: a ja zaczne coś niedługo modzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim IVE najlepszego kolego [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________co tam pany bawimy sie dzisiaj :kox: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem a gdzie byłeś :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany czas na mnie do zobaczyska nara o 5 trza wstać :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba ich dopaść jestem za pojedynkiem :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ta zniewaga krwi wymaga 2 to już za dużo :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
LECH w gardło :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przeszedł do EU a to kużwa zdrajca do d*py mu nakopie :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak lata wprawy... sie wie nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany a co z Kuredu dawno go nie było widać żyje on jeszcze :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
płyt chodnikowych :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że co jebake :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie przesadzaj z gorącą wodą bo będą na miękko :> :> spoko Maggie wszystko oki jaja całe nie ugotowały sie :wink4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra wy so tu gadu gadu a ja spadam pod prysznic se jaja wymoczyć po całym dniu :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I nawet jest TEN co PIESZO chodzi jestem tu widać