Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema pany jakis czas mnie nie będzie na spotach bo mi auto wczoraj rozwalili :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:55_________________________________________________co tam słychac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry wszystkim po długiej nieobecności
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema a ja do pracy znowu :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry na wieczór oby wygrały
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ja tylko na chwilke sie przywitac bo jestem zorany do reszty dzisiaj :hi: :hi: :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema wszystkim z samego rana -dzis niestety nie dojade choć bym chciał siła wyższa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: dzieńdoberek wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany i panie co tam słychac w szerokim świecie bo ja zaraz na nocke :wallbash: [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:30_________________________________________________ :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieńdobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ludzie pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już teraz bym poszedł ale zima w budowlance to okres martwy poczekam i zobacze jak to sie rozwinie , pewnie ze lepiej samemu na siebie pracować :good: dobra Adamie ja spadam nara do jutera trzymka sie , pozdro dla rodzinki :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadzam sie z toba całkowicie niektórzy nawet na chleb nie mają i jakoś sobie radzą ale jak dobrze pójdzie to po zimie tylko jedna praca , długo nie da sie ciągnac na dwa etaty niestety zmeczenie daje sie we znaki :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrowie jak zdrowie ale zapotrzebowanie na kase cholerne :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba wszyscy odpoczywają dziś :cool1:javascript:void(0);[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 22:27_________________________________________________a ja szamam kolacyjke i tak sobie siedze a rano o 6 trzeba wsztać i do roboty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aż za spokojnie jak na wielkopolske :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niestety jak na dwa etaty zapitalasz to tak jest ,rano budowa po południu sweedwood a co tam słychać cisza tu jak przed burza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema ja jestem po robocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jest online pisałem na gg i nic ale zobaczymy [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:48_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: a ty co a ja spadam spac... mam deficyt snu po tym weekendzie 3mka i do jutra no nara [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:49_________________________________________________dobra cwaniaki spadam nunu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siema August pisz a nie patrz :kox: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a miałem do Kuredu pytanko małe i spierniczył gdzieś :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek GG on nie posiada GG ....oszczędza :gwizdanie: dobre a na co na prąd :polew: