Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. siema paniska i co tam
  2. IVE[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:26_________________________________________________dobra pany spadam na dworek czyścić fele do malowania zimowe bo nigdy nie mam czasu a teraz akurat chwila
  3. kliknalem z innego IP :notworthy: siema dzięki Nikuś[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:21_________________________________________________a tak poza tym co nowego bo ja byłem dzisiaj w poznaniu z córą u lekarza
  4. doberek panowie [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:14_________________________________________________opłaca sie tylko czy w bańce nie ma czego innego http://www.allegro.pl/item706997647_olej_silnikowy_motul_8100_x_cess_5w40_5l.html co wy na to[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:15_________________________________________________a co taka cisza :gwizdanie:
  5. siema pany dawno mnie nie było co nowego :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 18:34_________________________________________________ale cisza chyba wszyscy zajęci :cool1:
  6. pewnie niebawem wracamy do KC więc cygańskie towarzystwo musi Ci wystarczyć [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:06_________________________________________________następny spot to spot gokartowy za 3 tyg ...wstępnie chętni na wyścigi to: 1.Pepin 2.Sunday 3.Bart-S 4.Madas 5.Kuredu ? 6. no i Wentyl też sie pisze tylko prosze kiedy dokladnie to będzie jak ustalicie już
  7. no ładnie bronek i już :naughty:
  8. no i co tam Piechol [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 21:24_________________________________________________byłeś na spocie
  9. :hi: siema pany
  10. :hi: bry po nocce
  11. ale tu cisza dzisiaj ---to też spadam do roboty na nocke nara trzymka sie chłopaki do jutra :hi:
  12. no ale trzeba mieć czym bo taczki nie mają szans chyba
  13. no prosze wyścigi uliczne nono :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 19:57_________________________________________________Fajno a ja dzisiaj miałem odwiedziny w domku Nikuś wpadł w drodze powrotnej na Poznań byłem mile zaskoczony :good:
  14. cześć kobiety i co tam dziś nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. :hi: Doberek
  16. siema nygusy a Ty Bart-s w pracy pewnoe co [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________dobra do póżniej
  17. :hi: Dzieńdoberek wszystkim czas tydzień zacząć i do roboty
  18. :hi: Siema wszystkim dzięki Bart-s i małżonka za grilla zajebistego no i wam panowie i panie za ekstra odjazdowe towarzystwo :good: [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:06_________________________________________________ale tu pusto cholera gdzie wszyscy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________Madas jak tam podróż oki
  19. :hi: bry pany co tam nowego słychać
  20. :hi: no siema nieroby paskudne :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:45_________________________________________________ale k**wa cisza ide nyny nara pany i panie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.