Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema paniska i co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IVE[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:26_________________________________________________dobra pany spadam na dworek czyścić fele do malowania zimowe bo nigdy nie mam czasu a teraz akurat chwila
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kliknalem z innego IP :notworthy: siema dzięki Nikuś[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:21_________________________________________________a tak poza tym co nowego bo ja byłem dzisiaj w poznaniu z córą u lekarza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
doberek panowie [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:14_________________________________________________opłaca sie tylko czy w bańce nie ma czego innego http://www.allegro.pl/item706997647_olej_silnikowy_motul_8100_x_cess_5w40_5l.html co wy na to[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 18:15_________________________________________________a co taka cisza :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany dawno mnie nie było co nowego :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 18:34_________________________________________________ale cisza chyba wszyscy zajęci :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie niebawem wracamy do KC więc cygańskie towarzystwo musi Ci wystarczyć [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:06_________________________________________________następny spot to spot gokartowy za 3 tyg ...wstępnie chętni na wyścigi to: 1.Pepin 2.Sunday 3.Bart-S 4.Madas 5.Kuredu ? 6. no i Wentyl też sie pisze tylko prosze kiedy dokladnie to będzie jak ustalicie już
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ładnie bronek i już :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i co tam Piechol [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 21:24_________________________________________________byłeś na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry po nocce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu cisza dzisiaj ---to też spadam do roboty na nocke nara trzymka sie chłopaki do jutra :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale trzeba mieć czym bo taczki nie mają szans chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prosze wyścigi uliczne nono :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 19:57_________________________________________________Fajno a ja dzisiaj miałem odwiedziny w domku Nikuś wpadł w drodze powrotnej na Poznań byłem mile zaskoczony :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć kobiety i co tam dziś nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Doberek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema nygusy a Ty Bart-s w pracy pewnoe co [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________dobra do póżniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Dzieńdoberek wszystkim czas tydzień zacząć i do roboty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Siema wszystkim dzięki Bart-s i małżonka za grilla zajebistego no i wam panowie i panie za ekstra odjazdowe towarzystwo :good: [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:06_________________________________________________ale tu pusto cholera gdzie wszyscy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________Madas jak tam podróż oki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry pany co tam nowego słychać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: no siema nieroby paskudne :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 22:45_________________________________________________ale k**wa cisza ide nyny nara pany i panie