Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko mi nie pić za dużo :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Witam wszystkich właśnie wróciłęm z roboty po 16 godz. i mam już dosyc serdecznie na dzisiaj otworzyłęm Leszka walne i ide nyny [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________ Pawcio kolego co tam ciekawego :mysli:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no właśnie szerokiej drogi i do zobaczenia na miejscu :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj jak moge widocznie moge nie żart bez obrazy :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 21:10_________________________________________________dobra spadam na tarasik się chłodzić trochu :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trasa 450km w sumie i to teraz zaraz jedziesz wieczorem :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam chociaż jeden kol;ega mnie zauważa bo reszta ma chyba mnie w d*pie [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________no w końcu :naughty:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:50_________________________________________________ a daleko walisz w tę puszcze :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: cześć nygusy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to Wy se pijcie a ja spadam do wyra bo rano o4.50 pobudka narazie i dzięki za dzxisiaj :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mądrze gada dać mu browca :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: a ja bym wolał M5 jak już a jak diesel to 535 d 272 km i to jest to a teraz ide na taras walnąć zimnego LESZKA :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 20:55_________________________________________________do póżniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: dzieńdobry leniuchy co tam :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 09:50_________________________________________________ ja chyba browary :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wszyscy :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:37_________________________________________________jeszcze czuwam ale pusto więc chyba spadne :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema niańki i pijusy co tam :naughty: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:21_________________________________________________ale pustkami wali to ja spadam bo nie ma co do jutra ewentualnie do niedzieli cwaniaki :hi:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a po 20.00 bez flaszki się nie da niestety :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: nygusy [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 11:03_________________________________________________ ze przyjedzie 10os a co tam niech przyjedzie nawet 5 i tak będę się cieszył ja będę 6 moge ;( ;( ;( :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w technicznym nie daje chociaz techniki picia tez moga byc rozne a na zlot też zabierasz chyba cosik :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema jak Ty nie pijesz to kto będzie pił....... :mysli: :mysli: aaaaa Nikuś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: :hi: