Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SIEMANKO wszystkim nareszcie w domu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: ale tu pusto gdzie wszyscy ,ja po robocie od 5 rano już mam dość- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: wyłaż z tej dziury kolego [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________dobra lete cos przekąsić pany mioże jeszcze póżniej zajrze :cool1:- Wszystko o Pakietach S LINE S4
8E5827933 - 1500 pln :oklaski: zdziercy, za kawałek plastiku, to s4 listwy są tańsze w ASO to normalka lepiej na rynku wtórnym poszukać :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w niedziele też pracujesz :mysli:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
ja stawiam na LECHA tylko :good: :good:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
prosze jak o kase to na czerwono tak ładnie cholera :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: co tam nowego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podziękowali chociaż chamy z prostatąjedne sam masz prostatę impotencie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 20:30_________________________________________________ :hi: Agnieszka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podziękowali chociaż chamy i prostaki jedne a co Ty się tak brzydko wyrażasz kolego nieociosany :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikt tego nie podważa nie ma tej śmiałości :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze że grillek dzisiaj był panowie a ja go przespałem :wallbash:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prosze jak sie przebudzili szybko :wink4:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ładnie a Wentyla nikt mie wita no no no :no: :no:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema leniuchy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie jedziesz na most w Babimoscie ej koleś nie widzisz do Ostrowa Wlkp. :wink4:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jade do Ostrowa Wlkp.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra narka wszystkim bo musze jutro o 5.30 wstać :hi: :hi: i w droge- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ty masz ale pomysły :polew:- [ALL B7] Chromowana dokładka zderzaka tylnego
ja bym machnął w kolor auta i super :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i czego rżysz jeszcze 2700 i sie bawimy :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Musashi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to może właśnie nadszedł czas założyć róż? no chyba bo aż głupio sie czuje sam róż dookoła :gwizdanie: :gwizdanie: witaj pośród gejów :decayed: o cholera to chyba czas sie dostosowac do nich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00