Treść opublikowana przez wentyl
-
[ALL] Przecięta opona
wszystko zależy jak szybko jeżdzisz ja bym na twoim miejscu zmienił gumy po co ryzykować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale pije i tak nie szaleje bo ja grzeczny jestem :gwizdanie: siemka Wentyllo :hi: :hi: :hi: rozbójniku :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________ :hi: Kuredu gratulacje za czerwony kolor :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
muszę mniej pić na spotach chyba... to Ty pijesz po kryjomu na odwage walnie sete i z głowy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: witka ogry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jak pielgrzymka ze Słupska szła do Czestochowy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________nie normalnie boki zrywac ale spadam nara :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakim kinie :polew: Kino Grażyna czasem nikogo na seansie nie ma .... jak wpadniesz do mnie do rodzinnego domu to Ci pokaże :kox: a wy tam kino macie -niemożliwe :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
laseczki czy laleczki na allegro :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MADAS KUREDU was dwóch wpuścić gdzieś to impreza rozjebana po 20 minutach----------ze śmiechu :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to podłącz do prądu a to ten kabel jest do sieci ................... tak też myślałem że te baterie da się łądować.......................tyle kasy poszło w piz*u więc warto tu wchodzic przynajmniej się czegoś dowiedziałeś :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema maluteńka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ping-ponga nie bedzie wiec Madas nic nie wygra jak to nic nie wygra - a największy abstynent zlotu :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bo my fajne chłopaki jestemy nic dodać nic ująć tak było jest i będzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no takią poezje to ja lubie nie ma co :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zobaczymy jak bede prezesem jak bedziecie cienko spiewac :gwizdanie: no na te stanowisko byś sie nadawał :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tego normalnie mi brakowało tej poezyji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno mnie nie było a tu jak zwykle się czubią :cool1: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: a co tu sie dzieje :mysli:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
no to ja na 10.00 bede napewno w Poznaniu :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no cóż tak nieraz bywa dobrzeze jest ta robota bo u mnie kiepsko znowu postój kolego w firmie :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam bystre oko :hi: Nikuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: Kuredu info na gg -dzięki :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kolego co sie dzieje że ćie nie ma tak długo :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: informuje uprzejmie że nie dojade dzisiaj na spota ponieważ zjechali mi sie goście i nie wypadało by ich zostawić na chacie i jechać