Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wszystko zależy jak szybko jeżdzisz ja bym na twoim miejscu zmienił gumy po co ryzykować
  2. ale pije i tak nie szaleje bo ja grzeczny jestem :gwizdanie: siemka Wentyllo :hi: :hi: :hi: rozbójniku :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________ :hi: Kuredu gratulacje za czerwony kolor :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. muszę mniej pić na spotach chyba... to Ty pijesz po kryjomu na odwage walnie sete i z głowy :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. :hi: :hi: witka ogry
  5. :hi: :hi:
  6. chyba jak pielgrzymka ze Słupska szła do Czestochowy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________nie normalnie boki zrywac ale spadam nara :hi: :hi:
  7. jakim kinie :polew: Kino Grażyna czasem nikogo na seansie nie ma .... jak wpadniesz do mnie do rodzinnego domu to Ci pokaże :kox: a wy tam kino macie -niemożliwe :mysli:
  8. laseczki czy laleczki na allegro :polew:
  9. MADAS KUREDU was dwóch wpuścić gdzieś to impreza rozjebana po 20 minutach----------ze śmiechu :polew: :polew:
  10. :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. to podłącz do prądu a to ten kabel jest do sieci ................... tak też myślałem że te baterie da się łądować.......................tyle kasy poszło w piz*u więc warto tu wchodzic przynajmniej się czegoś dowiedziałeś :polew:
  12. siema maluteńka
  13. ping-ponga nie bedzie wiec Madas nic nie wygra jak to nic nie wygra - a największy abstynent zlotu :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. no bo my fajne chłopaki jestemy nic dodać nic ująć tak było jest i będzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. nie no takią poezje to ja lubie nie ma co :cool1:
  16. zobaczymy jak bede prezesem jak bedziecie cienko spiewac :gwizdanie: no na te stanowisko byś sie nadawał :good:
  17. tego normalnie mi brakowało tej poezyji
  18. dawno mnie nie było a tu jak zwykle się czubią :cool1: :gwizdanie:
  19. :hi: a co tu sie dzieje :mysli:
  20. no to ja na 10.00 bede napewno w Poznaniu :naughty:
  21. no cóż tak nieraz bywa dobrzeze jest ta robota bo u mnie kiepsko znowu postój kolego w firmie :wallbash:
  22. mam bystre oko :hi: Nikuś
  23. :hi: :hi: Kuredu info na gg -dzięki :good:
  24. no kolego co sie dzieje że ćie nie ma tak długo :mysli:
  25. :hi: informuje uprzejmie że nie dojade dzisiaj na spota ponieważ zjechali mi sie goście i nie wypadało by ich zostawić na chacie i jechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.