ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania

173 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się propozycja aby spotkać się większa ekipą w Poznaniu w piątek 10.07.2009 i wspólnie kolumną naszych A czwóreczek wyruszyć na zlot do Piły :):good:

Godzina wyjazdu z Poznania to 10:00 rano, mamy do pokonania ok 100km, spotkać się proponuję na stacji LOTOS przy skrzyżowaniu ul. Lechickiej i Naramowickiej (jadąc od strony Warszawy po przejechaniu przez most nad Wartą za drugimi światłami po prawej stronie)

97e3680d0e895799m.jpg

Na foto pokazałem również możliwości wjazdu na tą stację. Jest tam dość duży parking więc wszyscy chętni powinni się zmieścić :)

Prosze o wzięcie udziału w dyskusji i określenie się kto zamierza przyłączyć się do wspólnego wyjazdu :)

Na spóźnialskich nie czekamy - będą musieli nas dogonić :wink4:

Dla osób posiadających CB - kanał 25 :>

Dla osob posiadajacych NAVI ul. Naramowicka 131 :wink4:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sie pisze. :cool1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

można by ... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie będzie jak taka kolumna ze 40 aut śmignie do piły ... normalnie kamera z góry mogłaby to zarejestrować :kox: :kox: :kox: :kox:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ekipa z Radomia wali na Strykow tez? Moze sie spotkamy? :naughty:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na 100% tak, innej trasy nie widzę dla Nich :cool1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trasy jeszcze nie obmyślaliśmy ale trza by się gdzieś styknąć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie bede jednak robil listy chetnych... kto przyjedzie to bedzie, ruszamy o 10 rano :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________Dla osób posiadających CB - kanał 25

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Warszawy też możemy wspólnie wyjechać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

E, chwilunia - to ile byśmy musieli z Wawki na A2 grzać, żeby do Poznania na 10.00 zdążyć :shocked::mysli::evil: :gwizdanie:

Ja rozumiem, że Poznań ma w zwyczaju wstawać, kiedy my kładziemy się spać :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale może tym razem byście na nas trochę poczekali :cool1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też będę :hi:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 06:21_________________________________________________

E, chwilunia - to ile byśmy musieli z Wawki na A2 grzać, żeby do Poznania na 10.00 zdążyć :shocked::mysli::evil: :gwizdanie:

Ja rozumiem, że Poznań ma w zwyczaju wstawać, kiedy my kładziemy się spać :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale może tym razem byście na nas trochę poczekali :cool1:

Suli nie rozpaczaj.Ja mam z Lublina do Poznania 500km i nie płaczę :evil: , a Wy tylko 300km :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a Wy tylko 300km :gwizdanie:

Suli, w 2 godziny nie zajedzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co macie z Warszawy jechać do Strykowa i przez Poznań ? Nie lepiej Płońsk, Sierpc, Toruń, obok Bydgoszczy i Piła ? Krócej i nie płacąc za przejazd A2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sie pisze. :cool1:

ponieważ będę I oficerem na pokładzie Flyera - ja również się pisze :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co macie z Warszawy jechać do Strykowa i przez Poznań ? Nie lepiej Płońsk, Sierpc, Toruń, obok Bydgoszczy i Piła ? Krócej i nie płacąc za przejazd A2.

Przez Sierpc masz 60km dalej

Poza tym droga między Sierpcem a Toruniem jest rozkopana i jeździ się wahadłowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie chce sie pchac przez Plonsk, bo droga dalej to co chwila jakies wioski, trzeba zwalniac, nigdy nie wiadomo kiedy beda stac za krzakami...

Wole 60km nadrobic i jeszcze odswiezyc sobie Poznan po drodze, bo dawno nie bylem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie chce sie pchac przez Plonsk, bo droga dalej to co chwila jakies wioski, trzeba zwalniac, nigdy nie wiadomo kiedy beda stac za krzakami...

Wole 60km nadrobic i jeszcze odswiezyc sobie Poznan po drodze, bo dawno nie bylem :)

Ale autostradą jest bliżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A możesz mi powiedzieć jak to wyliczyłeś ? Wg moich wyliczeń przez Toruń, Bydgoszcz jest 355 km, a przez Rawę, Stryków, A2, Poznań jest 470 km więc chyba musimy mieć inne mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Poznania

Autostradą 300

Nie Autostrada 360

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    :polew:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Poznania

Autostradą 300

Nie Autostrada 360

Rozwalasz mnie - jakbyś nie zauważył mówimy o trasie Warszawa - Piła, a jak już mam być precyzyjny to znowu pomyliłeś mapy, bo do Poznania z Warszawy jadąc A2 (przez Rawę Mazowiecką) jest 340 km, a jadąc normalnie przez Łowicz jest 310 km.

Nie wiem skąd Ty te dane bierzesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat jest "wspólny wyjazd z Poznania"

Targeo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A możesz mi powiedzieć jak to wyliczyłeś ? Wg moich wyliczeń przez Toruń, Bydgoszcz jest 355 km, a przez Rawę, Stryków, A2, Poznań jest 470 km więc chyba musimy mieć inne mapy.

ja z spod konstancina do Poznania przez nadarzyn, rawę, stryków mam 335km pod dom, a do piły dokładnie mam 98km, takze, wyjdzie około 450km, zależy jeszcze kto z którego miejsca w -wie wyjeżdza.

Jest jeszcze druga opcja trochę krótsza - na ożarów, łowicz i na A2 z łowicza jest 30km, droga bardzo mało uczeszczana, tym bardziej w godzinach rannych. a stara 2 do łowicza jest wyremontowana wieć się ładnie leci i km wyjdzie sporo mniej do samego poznania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to jak już wszyscy ustalą trasy wyjazdu to może i ja się do jakiejś ekipy załapię :wink4: a to o 10 z Poznania to ciut przy wcześnie :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nasza ekipa zaczyna od bielska więc bierzemy po drodze gliwice wpadamy na A4 na wrocław i za 2 godz jesteśmy we wrocku :naughty:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja lecac 180km/h na autostradzie od Strykowa do 1. zjazdu w Poznaniu na centrum/Bytom jechalem 1h 15m :wink4:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

od katowic do wrocławia tempomat na 180 i też 1.15 min było :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watek ten ma glownie charakter informacyjny... kto chce jechac z Poznania w wiekszym gronie - zapraszamy :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie ale jeździmy zgodnie z przepisami :polew:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy