Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. ej gostek uważaj co
  2. no nie wiem
  3. wiadomix, wszystko w swoim czasie Hej NIEZDZIERAJKI Co powiesz? a Ty co sie najadłas :kox: :gwizdanie: ??????????????????????????/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mysli:
  4. wiadomix, wszystko w swoim czasie Hej NIEZDZIERAJKI Co powiesz? a Ty co sie najadłas :kox: :gwizdanie:
  5. i co tam :naughty:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:47_________________________________________________ oki tylko info czy napewno
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/spot_wielkopolski_lubuski_w_wolsztynie-t80374.0.html sorry że pytam a co to jest :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ktoś sie wybiera [br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:45_________________________________________________ siema PAWEŁ I MALUTKA
  7. a Bartek to nie wiem kogo witał? jeżdzi i to wolno :gwizdanie: :gwizdanie: a to taki koleś co A2 jeździ nie znasz na pewno najpierw naucz sie cytować, a później pisz... ciiiiiiii coś sie popierniczyło
  8. a Bartek to nie wiem kogo witał? jeżdzi i to wolno :gwizdanie: :gwizdanie: a to taki koleś co A2 jeździ nie znasz na pewno
  9. wiele i niewiele :gwizdanie: więc słuchasm bo mi sie nie chce czytać[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:30_________________________________________________ ojj duzo rzeczy... mega spot byl dzisiaj w doborowym towarzystwie :gwizdanie: beze mnie :naughty: :wallbash:
  10. :hi: panowie co tam sie dzisiaj działo beze mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. pa Marcin dobrej nocy Tobie również
  12. oki spadam dobranoc wszystkim :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  13. więc życz mu zdrówka od nas
  14. słodkich snow no słodkich ale chyba troche póżniej co :tongue4:
  15. powodzenia i dobranoc :hi: :hi:
  16. to radze sprawdzić może sie opłaci :tongue4:
  17. a co Weronika chodzi spać z kurami o 20.00 :mysli: nie ale ogląda TV leżąc w wyrku a czeka na Ciebie kolego :kox: :gwizdanie:
  18. a co Weronika chodzi spać z kurami o 20.00 :mysli:
  19. i co tam chłopcy i dziewczęta słychać [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:07_________________________________________________ :hi:
  20. w końcu chwila czasu [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:05_________________________________________________ ale nie sam chyba :gwizdanie:
  21. :hi: :hi: siemka
  22. :hi: wstawać śpiochy
  23. :hi: :hi: :hi:
  24. dobrywieczór dziewczyny [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 23:26_________________________________________________i cisza przed burzą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. a ja spadam branoc pany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.