Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. czadu 30km/h
  2. siema gostki
  3. siemka wpadłem sie przywitać bo jestem padnięty bo ten tydzień zasuwam po 12 godzin dziennie pozdro dla wszystkich :good:
  4. :hi: witanko[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 17:09_________________________________________________ zdjęcie 3 od góry normalnie chłopaki się bawią :polew: eeeee kolego co to za krytyka,było super :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
  5. dobra Pany gadu gadu a jutro do roboty ide strzelić sobie piwko na sen -narka do jutra :hi: :hi: :hi: :hi:
  6. a coTy nie wiesz tak se ostatnio ładnie ćwierkali na forum do siebie :kox: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:22_________________________________________________ no to zajebioza kolego
  7. cześć Tomaj a co Ty już w Kaliszu ?? no w Kaliszu powrót - TRAGEDIA , korki maxx a Ty będziesz teraz w niedziele u nas czy my mamy do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. a nie wiesz nie może być :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. narazie narazie zobaczymy póżniej
  10. za czym czy za kim :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:to jakaś konkurencja spotowa :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:17_________________________________________________ no nie wiem ale czasami wiesz :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:11_________________________________________________a malutka patrzy i ucieka chyba sie boi czegoś :tongue4: :naughty: ja sie diabla nie boje a CIebie mam sie bac ????DOBRE SOBIE :polew: uważaj uważaj bo nie przeskoczysz malutka :polew:
  11. chyba nie chce z nami gadać i jak tu zdążyć za kobietami nie jesteś w stanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. myśle jak Ciebie pogonić :naughty: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:07_________________________________________________tylko gdzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powodzenia !!!!! :polew: gadu gadu a komputer notuje i zobaczymy w niedziele hehehehe :polew:
  13. no nie wiem ale czasami wiesz :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:11_________________________________________________a malutka patrzy i ucieka chyba sie boi czegoś :tongue4: :naughty:
  14. bo to plastelina do przetopienia :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. Makki[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:08_________________________________________________ chyba sie bała Nikusia :polew:
  16. myśle jak Ciebie pogonić :naughty: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:07_________________________________________________tylko gdzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. aaaaaaaaaaaale pustawo
  18. siema pany :hi:
  19. :hi: :hi: :hi: :hi: malutka
  20. ale dziecko można jakoś udobruchać ... Ale takie duże jak Ty to nie wiem wpie*dolić może za duży chłop na bicie a są sposoby na takich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. czołem kluski pod stołem
  22. i jak tam pany zdrówko dopisuje,kacyk czy cuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 16:39_________________________________________________ale kur......... cisza ide na piwo
  23. 245 troche za wiele poszukaj co innego np.225/40 :kox:
  24. siema drobne pijaczki :kox: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.