Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czadu 30km/h- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema gostki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wpadłem sie przywitać bo jestem padnięty bo ten tydzień zasuwam po 12 godzin dziennie pozdro dla wszystkich :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witanko[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 17:09_________________________________________________ zdjęcie 3 od góry normalnie chłopaki się bawią :polew: eeeee kolego co to za krytyka,było super :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra Pany gadu gadu a jutro do roboty ide strzelić sobie piwko na sen -narka do jutra :hi: :hi: :hi: :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a coTy nie wiesz tak se ostatnio ładnie ćwierkali na forum do siebie :kox: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:22_________________________________________________ no to zajebioza kolego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Tomaj a co Ty już w Kaliszu ?? no w Kaliszu powrót - TRAGEDIA , korki maxx a Ty będziesz teraz w niedziele u nas czy my mamy do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiesz nie może być :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie narazie zobaczymy póżniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za czym czy za kim :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:to jakaś konkurencja spotowa :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:17_________________________________________________ no nie wiem ale czasami wiesz :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:11_________________________________________________a malutka patrzy i ucieka chyba sie boi czegoś :tongue4: :naughty: ja sie diabla nie boje a CIebie mam sie bac ????DOBRE SOBIE :polew: uważaj uważaj bo nie przeskoczysz malutka :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nie chce z nami gadać i jak tu zdążyć za kobietami nie jesteś w stanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myśle jak Ciebie pogonić :naughty: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:07_________________________________________________tylko gdzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powodzenia !!!!! :polew: gadu gadu a komputer notuje i zobaczymy w niedziele hehehehe :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wiem ale czasami wiesz :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:11_________________________________________________a malutka patrzy i ucieka chyba sie boi czegoś :tongue4: :naughty:- Czy te osiemnastki są coś warte ?
bo to plastelina do przetopienia :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Makki[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:08_________________________________________________ chyba sie bała Nikusia :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myśle jak Ciebie pogonić :naughty: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 21:07_________________________________________________tylko gdzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaaaaaaaaale pustawo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi: :hi: malutka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale dziecko można jakoś udobruchać ... Ale takie duże jak Ty to nie wiem wpie*dolić może za duży chłop na bicie a są sposoby na takich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem kluski pod stołem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak tam pany zdrówko dopisuje,kacyk czy cuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 16:39_________________________________________________ale kur......... cisza ide na piwo- [ALL B5] Czy można założyć koła z oponami 245/40/18 ?
245 troche za wiele poszukaj co innego np.225/40 :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema drobne pijaczki :kox: :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00