Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. Podziękowania za grilla jak zwykle było super dzięki i pozdro :notworthy: :notworthy:
  2. Ladna fura dobre plany :good:
  3. wszystkim,zaraz spadam na Gorzów to mnie nie bedzie ,ale do soboty pozdro
  4. :hi: :hi: :hi:
  5. dobra spadam pany do soboty bo jutro mam wyjazd :hi: :hi:
  6. coś tam się wyszpera ...jakieś specjalne parametry ?? musi mieć dobre zderzaki i podwozie nie ruszane i przed smarowaniem :polew:
  7. na flaszke sie pisze zawsze i o kazdej porze :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:25_________________________________________________ dobranoc Pani... tylko raczki na kolderce prosze trzymac... :gwizdanie: :gwizdanie: no chociaż jedną :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. ciiiiii bo sie wyda [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________ słodkich snów
  9. pisałem że u Tetis co Ty z autem masz? ma wachacz i potrzebuje teraz auto :naughty: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:19_________________________________________________ no no to 20 km. ode mnie no ale ja na grilku-relaksik te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to wpadaj do Wolsztyna coś pokombinujemy sorry ale sie spó.żniłeś sobota zaplanowana
  10. w Poznaniu :polew: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________ :hi:
  11. no no to 20 km. ode mnie no ale ja na grilku-relaksik te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. narka [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:11_________________________________________________ o i cwaniak jest tej są nowe zasady na forum na str 2285-86 poczytaj sobie i nie podskakuj cisza bo guma i wąskie drzwi :tongue4:
  13. o i cwaniak jest on to juz cwaniaczy dobrze od godziny... :gwizdanie: czyli wszystko po staremu
  14. o i cwaniak jest
  15. ale nie kazdy ja kuma :gwizdanie: bo żeby kumać trzeba też umieć szydere walić
  16. siema wszystkim widze że szydera dzisiaj jak cholera :hi: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. dobra spadam pany do juterka
  18. Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? a co to dla mnie 60ml?? Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? chyba 6-setek :polew: ooo tu kolega dobrze gada byle tylko minimum 6-setek i to czystej... i do tego jakies piwko i bedzie gites miod malina :naughty: :gwizdanie: wiem co gadam polac mu :gwizdanie: :gwizdanie: w sobote kolego
  19. Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? a co to dla mnie 60ml?? Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? chyba 6-setek :polew: ooo tu kolega dobrze gada byle tylko minimum 6-setek i to czystej... i do tego jakies piwko i bedzie gites miod malina :naughty: :gwizdanie: wiem co gadam
  20. Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? chyba 6-setek :polew:
  21. co tak Piotras się krzywisz Adam , bo nie mam z kim na zlot pojechać ponoć nie ma już miejsc a jest kilku pewniaków z Kraka :gwizdanie: damy radę coś z tym zrobić? nie łam sie kolego
  22. ciekawe w jakim stanie w stanie wskazujacym [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 21:41_________________________________________________ ciekawe w jakim stanie chyba coś czują do ciebie nikuś miete? przez rumianek
  23. jak tam pany dzionek udany :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 21:37_________________________________________________ ciekawe w jakim stanie w tym co zawsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.