Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podziękowania za grilla jak zwykle było super dzięki i pozdro :notworthy: :notworthy:
-
[B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
Ładna sztuka
-
[ALL B6] Moja pierwsza Audiczka Nowe Fotki
Ladna fura dobre plany :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim,zaraz spadam na Gorzów to mnie nie bedzie ,ale do soboty pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam pany do soboty bo jutro mam wyjazd :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś tam się wyszpera ...jakieś specjalne parametry ?? musi mieć dobre zderzaki i podwozie nie ruszane i przed smarowaniem :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na flaszke sie pisze zawsze i o kazdej porze :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:25_________________________________________________ dobranoc Pani... tylko raczki na kolderce prosze trzymac... :gwizdanie: :gwizdanie: no chociaż jedną :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciiiiii bo sie wyda [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________ słodkich snów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pisałem że u Tetis co Ty z autem masz? ma wachacz i potrzebuje teraz auto :naughty: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:19_________________________________________________ no no to 20 km. ode mnie no ale ja na grilku-relaksik te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to wpadaj do Wolsztyna coś pokombinujemy sorry ale sie spó.żniłeś sobota zaplanowana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Poznaniu :polew: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:18_________________________________________________ :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no to 20 km. ode mnie no ale ja na grilku-relaksik te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 22:11_________________________________________________ o i cwaniak jest tej są nowe zasady na forum na str 2285-86 poczytaj sobie i nie podskakuj cisza bo guma i wąskie drzwi :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o i cwaniak jest on to juz cwaniaczy dobrze od godziny... :gwizdanie: czyli wszystko po staremu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o i cwaniak jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale nie kazdy ja kuma :gwizdanie: bo żeby kumać trzeba też umieć szydere walić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim widze że szydera dzisiaj jak cholera :hi: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam pany do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? a co to dla mnie 60ml?? Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? chyba 6-setek :polew: ooo tu kolega dobrze gada byle tylko minimum 6-setek i to czystej... i do tego jakies piwko i bedzie gites miod malina :naughty: :gwizdanie: wiem co gadam polac mu :gwizdanie: :gwizdanie: w sobote kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? a co to dla mnie 60ml?? Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? chyba 6-setek :polew: ooo tu kolega dobrze gada byle tylko minimum 6-setek i to czystej... i do tego jakies piwko i bedzie gites miod malina :naughty: :gwizdanie: wiem co gadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś , też startujesz w maratonie 6dziesiątek? chyba 6-setek :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak Piotras się krzywisz Adam , bo nie mam z kim na zlot pojechać ponoć nie ma już miejsc a jest kilku pewniaków z Kraka :gwizdanie: damy radę coś z tym zrobić? nie łam sie kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe w jakim stanie w stanie wskazujacym [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 21:41_________________________________________________ ciekawe w jakim stanie chyba coś czują do ciebie nikuś miete? przez rumianek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam pany dzionek udany :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 21:37_________________________________________________ ciekawe w jakim stanie w tym co zawsze