Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy może być taki zestaw opon ?
Tutaj chyba nie masz racji kolego :gwizdanie: Ja zakładałem do siebie felgę z S6 8'' ET 45 z oponą 245/45 i na tyle dosłownie na styk to wchodziło, chodzi mi o to że opona była o jakieś 0,5 grubości palca od kielicha, a jeśli chodzi o błotnik to nie było tak źle teraz jeżdżę na tych samych felgach z oponami 225/45 i jest ok ale oponka 225 na feldze 8,5'' to będzie już ciekawie naciągnięta A nie możesz dokupić 2 opon na tył? Albo się wymienić gdzieś u wulkanizatora? 225 na 8,5 cala to już jest mega ja mam na 8,5 cala opony 235 i już się ładnie naciągnęły :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja też spadam trzymta sie poeci :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:30_________________________________________________ oki tylko info wcześniej prosze :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto ja noooo ...bo znikłeś na jakiś czas :gwizdanie: miałem pogawędkez Vario na GG ale jestem [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:29_________________________________________________to kiedy na Kalisz uderzamy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no problem kolego da sie chyba zrobić :good: :good: Wentylek ..... mówiłem Ci że jesteś mega gość jeśli nie to mówię - JESTEŚ MEGA GOŚĆ :good: spoko kolego :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no problem kolego da sie chyba zrobić :good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
on tylko sie bratem zasłania :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nie eeeee gostek uważaj można go sprać jak coś no problem następnym razem :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nie eeeee gostek uważaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KUREDU -ścigant :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no cały dzień taki cosik senny no ewłaśnie a gdzie reszta sie podziewa wiary :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________ nie za ma co też dzięki to był chyba najkrótszy spot w historii :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jesteś :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu cicho chyba wszyscy senni :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko kolego witaj ....już się martwiłem o Ciebie :gwizdanie: a o mnie nie trzeba sie bać ale dzięki cały i zdrowy :good:
-
[ALL] Szorstkie felgi
polecam paste FARECLA G3 najlepsza na rynku :good: i inne produkty tej firmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim ja już gości wygoniłem bo jak wróciłem to juz na mnie czekali :mysli:
-
[ALL B5] Drgania powyżej 120 km/h
moim zdaniem są opony wyząbkowane miejscami i nadają sie na śmietnik kolego,ale możesz spróbować wyważać ale to i tak nic nie da bo wygląda to na wine opon
-
[ALL] Szorstkie felgi
nie widac - tylko czuc pod palcami to weż delikatnie papierem drobnym i polerka albo strzel klarem i oki ,ale nie może być ubytków
-
[ALL B5] Czy może być taki zestaw opon ?
przód powinien wejść bez problemu a jak co to zawsze możesz dystans zapodać i oki,a tak ciekawie będzie wyglądało auto na tych kapciach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 11:25_________________________________________________ide coś wszamać do póżniej pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Kaliszu aż tam czyżby cie miało nie być Ive :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no cosik nie tak ten sezon sie zaczął dla niego-pechowo :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka wszystkim co naradzone w związku ze spotem :mysli: bo ładna pogoda sie robi[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 11:04_________________________________________________ :hi: jak tam Kubica :gwizdanie: