Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. i co tam :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. Tutaj chyba nie masz racji kolego :gwizdanie: Ja zakładałem do siebie felgę z S6 8'' ET 45 z oponą 245/45 i na tyle dosłownie na styk to wchodziło, chodzi mi o to że opona była o jakieś 0,5 grubości palca od kielicha, a jeśli chodzi o błotnik to nie było tak źle teraz jeżdżę na tych samych felgach z oponami 225/45 i jest ok ale oponka 225 na feldze 8,5'' to będzie już ciekawie naciągnięta A nie możesz dokupić 2 opon na tył? Albo się wymienić gdzieś u wulkanizatora? 225 na 8,5 cala to już jest mega ja mam na 8,5 cala opony 235 i już się ładnie naciągnęły :cool1:
  3. siema wszystkim :hi:
  4. dobra ja też spadam trzymta sie poeci :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:30_________________________________________________ oki tylko info wcześniej prosze :good:
  5. kto ja noooo ...bo znikłeś na jakiś czas :gwizdanie: miałem pogawędkez Vario na GG ale jestem [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:29_________________________________________________to kiedy na Kalisz uderzamy :gwizdanie:
  6. no problem kolego da sie chyba zrobić :good: :good: Wentylek ..... mówiłem Ci że jesteś mega gość jeśli nie to mówię - JESTEŚ MEGA GOŚĆ :good: spoko kolego :hi: :hi:
  7. no problem kolego da sie chyba zrobić :good: :good:
  8. on tylko sie bratem zasłania :polew:
  9. a ja nie eeeee gostek uważaj można go sprać jak coś no problem następnym razem :polew:
  10. a ja nie eeeee gostek uważaj
  11. KUREDU -ścigant :naughty:
  12. no cały dzień taki cosik senny no ewłaśnie a gdzie reszta sie podziewa wiary :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________ nie za ma co też dzięki to był chyba najkrótszy spot w historii :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. co jesteś :mysli:
  14. ale tu cicho chyba wszyscy senni :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. siemanko kolego witaj ....już się martwiłem o Ciebie :gwizdanie: a o mnie nie trzeba sie bać ale dzięki cały i zdrowy :good:
  16. polecam paste FARECLA G3 najlepsza na rynku :good: i inne produkty tej firmy
  17. wszystkim ja już gości wygoniłem bo jak wróciłem to juz na mnie czekali :mysli:
  18. moim zdaniem są opony wyząbkowane miejscami i nadają sie na śmietnik kolego,ale możesz spróbować wyważać ale to i tak nic nie da bo wygląda to na wine opon
  19. nie widac - tylko czuc pod palcami to weż delikatnie papierem drobnym i polerka albo strzel klarem i oki ,ale nie może być ubytków
  20. przód powinien wejść bez problemu a jak co to zawsze możesz dystans zapodać i oki,a tak ciekawie będzie wyglądało auto na tych kapciach
  21. no :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 11:25_________________________________________________ide coś wszamać do póżniej pany
  22. w Kaliszu aż tam czyżby cie miało nie być Ive :mysli:
  23. no no no cosik nie tak ten sezon sie zaczął dla niego-pechowo :mysli:
  24. witka wszystkim co naradzone w związku ze spotem :mysli: bo ładna pogoda sie robi[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 11:04_________________________________________________ :hi: jak tam Kubica :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.