Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drink i kobieta a on spać idzie... Włącz GG kolego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/odp_all_b6_luty_najladniejsza_a4_na_forum_zgloszenia_do_2003-t67125.0.html cco sie tak panowie i panie ociągacie licze na głosy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no to święta udaaaaaaane :naughty: :hi: :hi: :hi: siema
-
Spocik Lubuski :)
no problem mój już masz,głosuj na mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam bo teraz ja mam gości jeszcze raz wszystkiego co najnajnajlepsze dla wszystkich w te święta ,szerokiej drogi życzą WENTYL I JEGO RODZINA :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema,dzięki i wzajemnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawaj nute
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
święta święta a co [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:23_________________________________________________siemka Wentylek Madas a Ty już po gościach,obżarli opili i se poszli cwaniaki co :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Mała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim Zodiak o czym ?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:14_________________________________________________Wentyl co tak podgladasz? :> i nie podgląda tylko nadrabia zaległości szefunio :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:22_________________________________________________ ZDROWUYCH WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZY WSZYSTKIM WENTYL Z RODZINĄ
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dobry wybór popieram :good:
-
[ALL B6] Czy znacie dobry sklep na pomorzu gdzie kupię felgi ?
tak allegro sie nazywa :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w ten piękny poranek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szubko pękasz narazie sorki ale wolę żonę w łóżku od Was na forum tylko dopiueść żone w łóżku chociaż
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też robie wrotki nara do jutra :kox: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemasz dla mnie jestes mistrzuniu za to że taki kawał drogi jechałes i nic nie zjadles w KFC dzięki ale ile można jeść :cool1: stary dzięki wielkie za przybycie ... zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie :good: :notworthy: dobra dzięki żaden problem podjechać 90 klocków aby móc spędzić czas w takim towarzystwie :hi:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:50_________________________________________________ nara kolego
-
[ALL B6] Czy ten szum podczas jazdy jest normalny ?
ja mam Pirelli i te opny są nmaprawde głośne aż mnie to nieraz drażni podczas jazdy :gwizdanie: :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim,jestem na bazie już :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej cwaniaki bez licytacji prosze :gwizdanie: :gwizdanie: no co Ty licytacja jest the best ... najlepiej na tym wyjdzisz towar wycofany z aukcji :polew: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:50_________________________________________________dobra nara :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej cwaniaki bez licytacji prosze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KFC :mysli: :mysli: pod sel :cool1:grosem mów mi więcej wpadniesz wczesniej do mnie a potem pojedziemy na spocik [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:40_________________________________________________a ja jutro ide ostatni dzien do roboty i mamy urlop 10 z braku pracy ale super oki jak co to sie odezwe jkeszcze i potwierdze nara :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:42_________________________________________________ kuwa ale propozycji miło mi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KFC :mysli: :mysli: pod sel :cool1:grosem mów mi więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prosze o drogowskaz powinienem być,ale jeszcze potwierdze póżniej :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:37_________________________________________________ KFC :mysli: :mysli: wpadnij do mnie to razem pojedziemy żeby taniej wyszło a co ropa za droga :kox: