Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy odwiedzimy -ocenimy :mysli: :good:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:11_________________________________________________ :mysli: Nad czym tak myślisz??? Mało masz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bo nam chopom to zawsze mało jest Coś na ten temat wiem :> a co wiesz :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: Nad czym tak myślisz??? Mało masz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bo nam chopom to zawsze mało jest oj mało mało ,jeszcze zeby kaska była to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: Nad czym tak myślisz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wenti, Ty moja pokrewna duszo... czyżbyśmy mięli ten sam stan świadomości no nie inaczej rezaczu jeden ---s-line ,s4 :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie buj żaby :> Będzie dobrze U nas to rodzinna atmosfera jest. Każdy kogoś zabiera (no prawie każdy): rodzeństwo, współmałżonków, dzieci trafna uwaga Agata :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fisa po polsku rozumiem :mysli: Póki co ENGLISH, na PL jeszcze nie mam patentu. a ja tak oglądam zderzaki :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to, że tak powiem: idealnie Tyle że ta niewyparzona gęba już raz oberwała :polew: :mysli: :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: Nad czym tak myślisz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fisa po polsku rozumiem :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy jak czapka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
boberek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I co tam Bart
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie kolego :mysli: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B5] Grill RS4 - opinie
no dla mnie dużej róznicy nie ma ale ori to ori :cool1: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no za momencik odbiór fury z zawiecha licze na foty kolego :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 12:15_________________________________________________Pepin jak tan prace w odswieżaniu lokum idą ,malarz daje rade :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z rańca spiochy- [ALL] Felgi MICLIA
nie słyszałem o takiej firmie ale wyglądają solidnie ,tylko aby takie były :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam i spadam zarazem do roboty- [ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
na moje oko 25-30mm. i bedzie :good:- Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich
Te fotki to przykład jak wyglądaja spoty wielkopolskie w atmosferze rodzinnej i klubowej zarazem. EKIPA WARTA POZNANIA :> :shocked:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Bartek pokaż jakieś zdjęcia, poradzimy moderatorowi otóz to jakieś fotki :gwizdanie: :gwizdanie:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no Bart-s poszłes stary po bandzie ,ale w jaki sposób szacunek rezaczu :hi: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w ten piękny dzionek - [ALL B5] Grill RS4 - opinie