Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy odwiedzimy -ocenimy :mysli: :good:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:11_________________________________________________ :mysli: Nad czym tak myślisz??? Mało masz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bo nam chopom to zawsze mało jest Coś na ten temat wiem :> a co wiesz :mysli:
  2. :mysli: Nad czym tak myślisz??? Mało masz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bo nam chopom to zawsze mało jest oj mało mało ,jeszcze zeby kaska była to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. :mysli: Nad czym tak myślisz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wenti, Ty moja pokrewna duszo... czyżbyśmy mięli ten sam stan świadomości no nie inaczej rezaczu jeden ---s-line ,s4 :mysli:
  4. Nie buj żaby :> Będzie dobrze U nas to rodzinna atmosfera jest. Każdy kogoś zabiera (no prawie każdy): rodzeństwo, współmałżonków, dzieci trafna uwaga Agata :good:
  5. fisa po polsku rozumiem :mysli: Póki co ENGLISH, na PL jeszcze nie mam patentu. a ja tak oglądam zderzaki :mysli:
  6. to, że tak powiem: idealnie Tyle że ta niewyparzona gęba już raz oberwała :polew: :mysli: :mysli:
  7. :mysli: Nad czym tak myślisz??? a tak dumam co w aucie jeszcze wyrezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli:
  9. fisa po polsku rozumiem :mysli:
  10. czy jak czapka :hi:
  11. I co tam Bart
  12. no właśnie kolego :mysli: :polew:
  13. no dla mnie dużej róznicy nie ma ale ori to ori :cool1: :gwizdanie:
  14. no no za momencik odbiór fury z zawiecha licze na foty kolego :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 12:15_________________________________________________Pepin jak tan prace w odswieżaniu lokum idą ,malarz daje rade :mysli:
  15. z rańca spiochy
  16. nie słyszałem o takiej firmie ale wyglądają solidnie ,tylko aby takie były :mysli:
  17. Witam i spadam zarazem do roboty
  18. na moje oko 25-30mm. i bedzie :good:
  19. Te fotki to przykład jak wyglądaja spoty wielkopolskie w atmosferze rodzinnej i klubowej zarazem. EKIPA WARTA POZNANIA :> :shocked:
  20. siema Bartek pokaż jakieś zdjęcia, poradzimy moderatorowi otóz to jakieś fotki :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. no Bart-s poszłes stary po bandzie ,ale w jaki sposób szacunek rezaczu :hi: :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. w ten piękny dzionek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.