Treść opublikowana przez wentyl
-
[ALL B5] Czy ktoś ma założone felgi o ET 35 ?
i to się zgadza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po staremu a co chcesz wiedzieć :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
droga powrotna była oki ,wiekszość z niej przespała :good: a Vario już grzeczny jest huligan :polew:
-
Czy to w miarę dobre opony ?
z tego co wiem bo kumpel kupił Nexeny to mówi że są oki :good: więc chyba warto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: poety
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Maggie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tam nowego ,bo mi kużwa internet siadł i mnie nie było trochu,myślałem ze mnie szlak trafi bez forum i Was poetów :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć i co tam w wielkim świecie jakim znowu wielkim ten moj jest malutki jak łepek od szpilki w porównaniu do mojego to ogromny raczej :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim,witam [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:09_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam nowego :mysli:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:43_________________________________________________dobra wpadne pózniej a teraz lece wypucować auto póki słońce świeci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja spadam lulu bo rano do roboty :hi:
-
[ALL B5] Jak się widzi ta felga ? Pasuje ?
ale nie 15 przecież to nie opel astra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no Ive zbereżniku :polew: :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś siemka wszystkim wieczorowa pora ja tylko na chwilke bo zaraz bede mial goscia [br] no to wio banan i :boobs:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś siemka wszystkim wieczorowa pora ja tylko na chwilke bo zaraz bede mial goscia i pewnie :gwizdanie: :gwizdanie: a piwko to juz od dawna sacze... :gwizdanie: :good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś siemka wszystkim wieczorowa pora ja tylko na chwilke bo zaraz bede mial goscia i pewnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlkp. rok 2009 cwaniaku :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak na dębcu :decayed: jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew: to do mnie?????? nie do mojej żony :polew: o co kur..chodzi o ten tramwaj :mysli: :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak na dębcu :decayed: jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew: to do mnie?????? nie do mojej żony :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak na dębcu :decayed: która :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a poznała Cie rodzina po takim czasie która :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak na dębcu :decayed: jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew: