Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. po staremu a co chcesz wiedzieć :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. droga powrotna była oki ,wiekszość z niej przespała :good: a Vario już grzeczny jest huligan :polew:
  3. z tego co wiem bo kumpel kupił Nexeny to mówi że są oki :good: więc chyba warto
  4. :polew: poety
  5. siema Maggie
  6. a co tam nowego ,bo mi kużwa internet siadł i mnie nie było trochu,myślałem ze mnie szlak trafi bez forum i Was poetów :wallbash:
  7. cześć i co tam w wielkim świecie jakim znowu wielkim ten moj jest malutki jak łepek od szpilki w porównaniu do mojego to ogromny raczej :mysli:
  8. wszystkim,witam [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:09_________________________________________________
  9. i co tam nowego :mysli:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:43_________________________________________________dobra wpadne pózniej a teraz lece wypucować auto póki słońce świeci
  10. siema pany :hi:
  11. dobra ja spadam lulu bo rano do roboty :hi:
  12. ale nie 15 przecież to nie opel astra
  13. no Ive zbereżniku :polew: :tongue4:
  14. no właśnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś siemka wszystkim wieczorowa pora ja tylko na chwilke bo zaraz bede mial goscia [br] no to wio banan i :boobs:
  16. a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś siemka wszystkim wieczorowa pora ja tylko na chwilke bo zaraz bede mial goscia i pewnie :gwizdanie: :gwizdanie: a piwko to juz od dawna sacze... :gwizdanie: :good: :good:
  17. a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś siemka wszystkim wieczorowa pora ja tylko na chwilke bo zaraz bede mial goscia i pewnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. wlkp. rok 2009 cwaniaku :polew:
  19. tak na dębcu :decayed: jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew: to do mnie?????? nie do mojej żony :polew: o co kur..chodzi o ten tramwaj :mysli: :mysli:
  20. a co cotam [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________ nikuś
  21. tak na dębcu :decayed: jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew: to do mnie?????? nie do mojej żony :polew:
  22. tak na dębcu :decayed: która :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a poznała Cie rodzina po takim czasie która :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. tak na dębcu :decayed: jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________Bartek nie podglądamy :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.