Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze że miałem dziś katar ale musashi miał nie teges minę katar jutro Ci przejdzie i dopiero poczujesz kurde a zastanawiałem się co taki dziwny u Ciebie kolor tapiecerki na sofie To ciekawe jak wygladaja gacie :polew: gacie już wogóle nie wyglądają :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie może żona pilnuje :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 23:17_________________________________________________ mówisz jak Policjankt z drogówki no nigdy nie wiadomo co robi w wolnych chwilach :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Paweł i jak tam :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe gdzie oni pouciekali :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak śniegiem sypnie to wtedy będzie ciekawa nie sypnie, do Krakowa włącznie nie bedzie sniegu, dalej pogody bywaja nieobliczalne... panowie co ma być to będzie ,a my i tak musimy dojechać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:48_________________________________________________siema wentyl, zwarty i gotowy ja jak zawsze na którą jutro będziesz w poznaniu????? ja jutro około 14 już będę u Madasa w Luboniu :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:54_________________________________________________ i tak będzie ciekawa :good: to sie wie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:48_________________________________________________siema wentyl, zwarty i gotowy ja jak zawsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim i co nowego [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:47_________________________________________________ powolutku szefie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja spadam do córki bo już jej się zabawki znudziły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla zdrowotnosci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tam w nocnik ,w galoty narobił a boi sie przyznać :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema:pozostałym których nie witałem o widzę że towarek odebrany :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to możesz rowerkiem dla zdrowotności
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szerokości kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka kolego ....no już jutro u mnie spot no w końcu ,jestem zwarty i gotowy jeszcze tylko dzisiaj odbebnie 8 godzin i będzie się działo :good: [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 08:54_________________________________________________ Nikuś aTy w robocie już :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive ale ,żes zapodał stary :gwizdanie: :gwizdanie: :notworthy:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 08:51_________________________________________________ a mi co innego się dzieję :kox: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam zrana :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany branoc ja zmykam lulu :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic ciekawego kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja drina sącze dziś nie rob ochoty spoko odbijemy sobie w weekend :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obżartuchy :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________a ja zaraz kolacje przekąsze po robocie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a bo ostatnio się młodzikami z forum zadaje to i od razu laski młodsze pobiera jak wychodzi mu na zdrowie to czemu nie :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:41_________________________________________________ dla mnie oki ,ale Tetis jest niezadowolona z tego co wiem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:good: :good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:38_________________________________________________ no to fura gotowa czesc wentylek... prawie... okazalo sie ze dzwoni mi jakis popychacz i mam zwichrowane tarcze... i konczace sie sprzeglo daje sie coraz bardziej we znaki spoko Nikuś ten wekend wytrzyma ,a póżniej przyjdzie na to czas :mysli: zeby jeszcze siano chcialo na to przyjsc to juz bym sie wcale nie martwil jak ja to mówie pieniądz rzecz nabyta raz jest a raz go nie ma :mysli: u mnie go ostatnio ciagle nie ma... nie jestes sam ja też ostatnio cos kiepsko piszczę ,ale spoko damy rade :good: