Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. dobrze że miałem dziś katar ale musashi miał nie teges minę katar jutro Ci przejdzie i dopiero poczujesz kurde a zastanawiałem się co taki dziwny u Ciebie kolor tapiecerki na sofie To ciekawe jak wygladaja gacie :polew: gacie już wogóle nie wyglądają :polew:
  2. nie może żona pilnuje :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 23:17_________________________________________________ mówisz jak Policjankt z drogówki no nigdy nie wiadomo co robi w wolnych chwilach :polew:
  3. siema Paweł i jak tam :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. ciekawe gdzie oni pouciekali :mysli:
  5. jak śniegiem sypnie to wtedy będzie ciekawa nie sypnie, do Krakowa włącznie nie bedzie sniegu, dalej pogody bywaja nieobliczalne... panowie co ma być to będzie ,a my i tak musimy dojechać :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. :good: :good:
  7. [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:48_________________________________________________siema wentyl, zwarty i gotowy ja jak zawsze na którą jutro będziesz w poznaniu????? ja jutro około 14 już będę u Madasa w Luboniu :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:54_________________________________________________ i tak będzie ciekawa :good: to sie wie
  8. [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:48_________________________________________________siema wentyl, zwarty i gotowy ja jak zawsze
  9. wszystkim i co nowego [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:47_________________________________________________ powolutku szefie :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. ja spadam do córki bo już jej się zabawki znudziły
  11. dla zdrowotnosci
  12. a tam w nocnik ,w galoty narobił a boi sie przyznać :polew:
  13. :siema:pozostałym których nie witałem o widzę że towarek odebrany :good:
  14. to możesz rowerkiem dla zdrowotności
  15. szerokości kolego
  16. siemka kolego ....no już jutro u mnie spot no w końcu ,jestem zwarty i gotowy jeszcze tylko dzisiaj odbebnie 8 godzin i będzie się działo :good: [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 08:54_________________________________________________ Nikuś aTy w robocie już :mysli:
  17. Ive ale ,żes zapodał stary :gwizdanie: :gwizdanie: :notworthy:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 08:51_________________________________________________ a mi co innego się dzieję :kox: :polew: :polew:
  18. witam zrana :hi:
  19. dobra pany branoc ja zmykam lulu :hi:
  20. nic ciekawego kolego
  21. a ja drina sącze dziś nie rob ochoty spoko odbijemy sobie w weekend :polew:
  22. obżartuchy :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________a ja zaraz kolacje przekąsze po robocie :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. a bo ostatnio się młodzikami z forum zadaje to i od razu laski młodsze pobiera jak wychodzi mu na zdrowie to czemu nie :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:41_________________________________________________ dla mnie oki ,ale Tetis jest niezadowolona z tego co wiem :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. :good: :good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:38_________________________________________________ no to fura gotowa czesc wentylek... prawie... okazalo sie ze dzwoni mi jakis popychacz i mam zwichrowane tarcze... i konczace sie sprzeglo daje sie coraz bardziej we znaki spoko Nikuś ten wekend wytrzyma ,a póżniej przyjdzie na to czas :mysli: zeby jeszcze siano chcialo na to przyjsc to juz bym sie wcale nie martwil jak ja to mówie pieniądz rzecz nabyta raz jest a raz go nie ma :mysli: u mnie go ostatnio ciagle nie ma... nie jestes sam ja też ostatnio cos kiepsko piszczę ,ale spoko damy rade :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.