Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. no to fura gotowa czesc wentylek... prawie... okazalo sie ze dzwoni mi jakis popychacz i mam zwichrowane tarcze... i konczace sie sprzeglo daje sie coraz bardziej we znaki spoko Nikuś ten wekend wytrzyma ,a póżniej przyjdzie na to czas :mysli: zeby jeszcze siano chcialo na to przyjsc to juz bym sie wcale nie martwil jak ja to mówie pieniądz rzecz nabyta raz jest a raz go nie ma :mysli:
  2. no to się jeszcze okaże która :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. no no no a żeś się rzucił :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________ale TV :good:
  4. no to fura gotowa czesc wentylek... prawie... okazalo sie ze dzwoni mi jakis popychacz i mam zwichrowane tarcze... i konczace sie sprzeglo daje sie coraz bardziej we znaki spoko Nikuś ten wekend wytrzyma ,a póżniej przyjdzie na to czas :mysli:
  5. jak znam życie to napewno zapomnieli :mysli: :gwizdanie:
  6. no to fura gotowa
  7. poeci i co tam słychać
  8. siemka :hi:
  9. Jak sie robi zdjecia "od dolu" to nawet Kaczynski wyglada na wysokiego [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 13:17_________________________________________________Slawek pokaz brudasa na 18' Prosze bardzo zdjęcie z góry: Nadal widać że jest troszke za wysoko. zgadza się troche wysoko ja mam na lato 18 i zawias kupiłem -35mm. ,bedzie kosa
  10. macie mnie na wyłączność :> a juz myslalem ze mam a nie macie... :gwizdanie: proszę jaki zawzięty wszystko dla siebie ,nieładnie :gwizdanie: :gwizdanie: podziele sie z Toba mam taka nadzieje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. wieczór i dobranoc
  12. będzie ciekawie napewno :drinks: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:52_________________________________________________DOBRANOC
  13. macie mnie na wyłączność :> a juz myslalem ze mam a nie macie... :gwizdanie: proszę jaki zawzięty wszystko dla siebie ,nieładnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. Ty też dobra Madas w czwartek jak było ustalone, a teraz zmykam i nara wszystkim
  15. nie, poprostu chce zmienić a jaki masz ,i na jaki zmieniasz :mysli: mam GS500 a chce tak jak pisałem SV650 lub bandita 1200 no to zaj......bioza a ja tak myślałem nad 1000 rr, ale żonka mi mówi że jak kupie to mam sobie od razu trumne zamówic :mysli:
  16. bo tez tak myslałem o dwóch kółkach :mysli:
  17. nie, poprostu chce zmienić a jaki masz ,i na jaki zmieniasz :mysli:
  18. to zycz mu od nas smacznego i do uslyszenia [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:04_________________________________________________ja, Adas, mlody, vario, pepin, kuredu mamy to samo pietro... :naughty: bedzie gites :polew: tylko żebyście po libacji łóżek nie pomylili :polew:
  19. jak zawsze :notworthy: on jest niezawodny
  20. mam do dyspozycji cala tylna kanape w swoim aucie :kox: taka jedynka na wypasie :naughty: no ale w aucie nie będziemy pic ,jak co to zapraszam na pokój :polew: dzieki... wiedzialem ze na kolegach mozna polegac... to napierd*** sie u Ciebie a trzezwial bede w aucie bede mial naturalne zaslony z pary jak się nap...........sz u mnie to i miejsce na kimke sie znajdzie,po co do auta zaraz zerkne na ogolniopolski... moze jarko chociaz na korytarzu mi cos zalatwi :good:
  21. czesc cos kiepsko go pilnujesz... na moje oko ma za dlugi lancuch albo się z niego zerwał i grasuje po okolicy
  22. to nie madasa to Weronika no prosze jak wie kto :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ a gdzie on znowu poleciał Weronika :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.