Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to fura gotowa czesc wentylek... prawie... okazalo sie ze dzwoni mi jakis popychacz i mam zwichrowane tarcze... i konczace sie sprzeglo daje sie coraz bardziej we znaki spoko Nikuś ten wekend wytrzyma ,a póżniej przyjdzie na to czas :mysli: zeby jeszcze siano chcialo na to przyjsc to juz bym sie wcale nie martwil jak ja to mówie pieniądz rzecz nabyta raz jest a raz go nie ma :mysli:
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
no to się jeszcze okaże która :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no a żeś się rzucił :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________ale TV :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to fura gotowa czesc wentylek... prawie... okazalo sie ze dzwoni mi jakis popychacz i mam zwichrowane tarcze... i konczace sie sprzeglo daje sie coraz bardziej we znaki spoko Nikuś ten wekend wytrzyma ,a póżniej przyjdzie na to czas :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak znam życie to napewno zapomnieli :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to fura gotowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poeci i co tam słychać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka :hi:
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie a felgi 17 cali
Jak sie robi zdjecia "od dolu" to nawet Kaczynski wyglada na wysokiego [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 13:17_________________________________________________Slawek pokaz brudasa na 18' Prosze bardzo zdjęcie z góry: Nadal widać że jest troszke za wysoko. zgadza się troche wysoko ja mam na lato 18 i zawias kupiłem -35mm. ,bedzie kosa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z rana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
macie mnie na wyłączność :> a juz myslalem ze mam a nie macie... :gwizdanie: proszę jaki zawzięty wszystko dla siebie ,nieładnie :gwizdanie: :gwizdanie: podziele sie z Toba mam taka nadzieje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wieczór i dobranoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie ciekawie napewno :drinks: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:52_________________________________________________DOBRANOC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
macie mnie na wyłączność :> a juz myslalem ze mam a nie macie... :gwizdanie: proszę jaki zawzięty wszystko dla siebie ,nieładnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty też dobra Madas w czwartek jak było ustalone, a teraz zmykam i nara wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, poprostu chce zmienić a jaki masz ,i na jaki zmieniasz :mysli: mam GS500 a chce tak jak pisałem SV650 lub bandita 1200 no to zaj......bioza a ja tak myślałem nad 1000 rr, ale żonka mi mówi że jak kupie to mam sobie od razu trumne zamówic :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo tez tak myslałem o dwóch kółkach :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, poprostu chce zmienić a jaki masz ,i na jaki zmieniasz :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zycz mu od nas smacznego i do uslyszenia [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:04_________________________________________________ja, Adas, mlody, vario, pepin, kuredu mamy to samo pietro... :naughty: bedzie gites :polew: tylko żebyście po libacji łóżek nie pomylili :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zawsze :notworthy: on jest niezawodny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam do dyspozycji cala tylna kanape w swoim aucie :kox: taka jedynka na wypasie :naughty: no ale w aucie nie będziemy pic ,jak co to zapraszam na pokój :polew: dzieki... wiedzialem ze na kolegach mozna polegac... to napierd*** sie u Ciebie a trzezwial bede w aucie bede mial naturalne zaslony z pary jak się nap...........sz u mnie to i miejsce na kimke sie znajdzie,po co do auta zaraz zerkne na ogolniopolski... moze jarko chociaz na korytarzu mi cos zalatwi :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc cos kiepsko go pilnujesz... na moje oko ma za dlugi lancuch albo się z niego zerwał i grasuje po okolicy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie madasa to Weronika no prosze jak wie kto :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ a gdzie on znowu poleciał Weronika :mysli: