Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak tata podobało mu sie tata jest pod wielkim wrazeniem ludzi i wogóle :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich i dziekuje za spota przemiłego :hi: :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz człowiek nie wielbłąd od czasu do czasu musi sie napić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętam bez obawy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no tak delikatnie ,to tak jak ja literka w dwóch i lulu :mysli: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli to możliwe to tak ,mam nadzieje że prezes mi to zrobi ,a długo to trwa ;( jakies, pol godziny a dasz rade dzisiaj ....please [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:29_________________________________________________siema Nikuś :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wentylku, chcialbys szorowanie rnsa? jeśli to możliwe to tak ,mam nadzieje że prezes mi to zrobi ,a długo to trwa ;([br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:25_________________________________________________Musashi a możesz mi to zrobić :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby nie padało bo u nas wszystko zachmurzone :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Musashi,Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to cos dla mnie tylko ta cena http://moto.allegro.pl/item581756347_zderzak_audi_a4_s_line_model_od_01_04.html[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:21_________________________________________________ fajowo ale kasy brak narazie cena nie najwyższa ale jakby nie było to 5 stów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://moto.allegro.pl/item580620824_audi_a4_s_line_01_04r_8e0_kompletny_zderzak_tyl.html[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:16_________________________________________________i co ty na to Paweł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może nas dzisiaj więcej będzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:11_________________________________________________na allegro jest zderzaczek tył s-line za 5 stówek :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to jak zawsze ,chłopaki mają wene twórczą [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:08_________________________________________________Paweł bedziesz na spociku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no reszta odsypia sobote chyba :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:00_________________________________________________ z tego co wiem to chyba 11autek po drodze też sie podczepia któs a o której to nie wiem pytaj madasa lub Nike[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:01_________________________________________________Paweł coś taki małomówny, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście ,chyba bvym se nia darował jutro tego dnia :good: [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:46_________________________________________________dobra spadam bo goście są miłego popołudnia wszystkim,a teraz na jednego :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim wdepłem na chwile bo zaraz goście i bal :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
mi też sie tak wydaje ale reszta twierdzi że będzie git :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no troche wam sie kręgle przedłużyły , ale impreza była napewnp przednia :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o widze że brygada acapulco jeszcze się bawi :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 20:34_________________________________________________a zatem nara i spadam do roboty,na szczęście ostatnia nocka i weekend i niedziela spocik :good: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie jak mogłeś :polew: buahahaha nie ma to jak sobie pyknąć z rana w trakcie tego pykania bawiliśmy się kulkami musiało to ciekawie wyglądać :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz nie jestem pewien [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 14:05_________________________________________________ no nie jak mogłeś :polew: a tak jakoś wyszło, za to wieczorem w piciu z Nim nie mam szans ;( z nim to chyba nikt nie ma szans :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie jak mogłeś :polew: