Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. a jak tata podobało mu sie tata jest pod wielkim wrazeniem ludzi i wogóle :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. witam wszystkich i dziekuje za spota przemiłego :hi: :notworthy:
  3. no wiesz człowiek nie wielbłąd od czasu do czasu musi sie napić
  4. pamiętam bez obawy
  5. no no tak delikatnie ,to tak jak ja literka w dwóch i lulu :mysli: :polew:
  6. jeśli to możliwe to tak ,mam nadzieje że prezes mi to zrobi ,a długo to trwa ;( jakies, pol godziny a dasz rade dzisiaj ....please [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:29_________________________________________________siema Nikuś :hi:
  7. wentylku, chcialbys szorowanie rnsa? jeśli to możliwe to tak ,mam nadzieje że prezes mi to zrobi ,a długo to trwa ;([br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 11:25_________________________________________________Musashi a możesz mi to zrobić :mysli:
  8. oby nie padało bo u nas wszystko zachmurzone :gwizdanie:
  9. siema Musashi,Piechol
  10. a to cos dla mnie tylko ta cena http://moto.allegro.pl/item581756347_zderzak_audi_a4_s_line_model_od_01_04.html[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:21_________________________________________________ fajowo ale kasy brak narazie cena nie najwyższa ale jakby nie było to 5 stów
  11. http://moto.allegro.pl/item580620824_audi_a4_s_line_01_04r_8e0_kompletny_zderzak_tyl.html[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:16_________________________________________________i co ty na to Paweł
  12. może nas dzisiaj więcej będzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:11_________________________________________________na allegro jest zderzaczek tył s-line za 5 stówek :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. no to jak zawsze ,chłopaki mają wene twórczą [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:08_________________________________________________Paweł bedziesz na spociku
  14. no no no reszta odsypia sobote chyba :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:00_________________________________________________ z tego co wiem to chyba 11autek po drodze też sie podczepia któs a o której to nie wiem pytaj madasa lub Nike[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 10:01_________________________________________________Paweł coś taki małomówny, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. oczywiście ,chyba bvym se nia darował jutro tego dnia :good: [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:46_________________________________________________dobra spadam bo goście są miłego popołudnia wszystkim,a teraz na jednego :kox:
  16. siemka wszystkim wdepłem na chwile bo zaraz goście i bal :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. mi też sie tak wydaje ale reszta twierdzi że będzie git :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. no troche wam sie kręgle przedłużyły , ale impreza była napewnp przednia :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. o widze że brygada acapulco jeszcze się bawi :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 20:34_________________________________________________a zatem nara i spadam do roboty,na szczęście ostatnia nocka i weekend i niedziela spocik :good: :gwizdanie:
  20. no nie jak mogłeś :polew: buahahaha nie ma to jak sobie pyknąć z rana w trakcie tego pykania bawiliśmy się kulkami musiało to ciekawie wyglądać :polew:
  21. Vario siema
  22. no wiesz nie jestem pewien [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 14:05_________________________________________________ no nie jak mogłeś :polew: a tak jakoś wyszło, za to wieczorem w piciu z Nim nie mam szans ;( z nim to chyba nikt nie ma szans :gwizdanie:
  23. no nie jak mogłeś :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.