Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. siemka Ive
  2. siemka kacyk średni a o tej porze wstaje zawsze , aty kolego co tak szybko :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:05_________________________________________________i co jedziesz z nami do bukowiny :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:05_________________________________________________a co tam słychac -to zależy gdzie ucho przyłożysz , kiepsko sie robi w robocie -kryzys a co wiadomo na kasie sie odbija
  3. Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kobietom -forumowiczkom i nie tylko -waszym Paniom też spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia,szczęścia i słodyczy Wentyl Wam wszystkim życzy. :hi: :hi:
  4. film to mi sie dopiero urywa powoli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a co Ty robisz teraz nic ale przed chwila spożywałem trunek wysokoprocentowy [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________dobra ide trzeżwiec nara wszystkim,nie bede pier.........lił o byle czym powodzenia jutro na spociku :mysli: :hi: [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 22:06_________________________________________________ :a4fan: :a4fan: :a4fan: i nic wiecej :good:
  5. film to mi sie dopiero urywa powoli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. wiadomo profesjonalka
  7. no to siemka :hi:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________ ze niby sie zle prowadza? kto bo nie jarze dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. że he :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. no panowie bry na wieczór na krótko bo dzisiaj impra u mnke troche zalana :kox:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:51_________________________________________________ :evil: :evil: ciekawe ale prawdziwe :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________wszyscy sie szykuja na juteo na spocik ale mnie nie bedzie nieststy :gwizdanie:
  10. dzień dobry na wieczór weszystkim :hi:
  11. spioch przede mną długi dzień a ja już nie mogłem na nogach ustać chyba wieczor... :gwizdanie: Wentylek pytalem Bart i Pawła ups sorki nie cyknąłem chyba sie zdrzemne jak młody :polew:
  12. spioch przede mną długi dzień a ja już nie mogłem na nogach ustać o to widze że tak szybko sie nie połozysz dzisiaj co :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. spioch o tej porze dnia spac to niedobrze :polew:
  14. no siemka Nike ja swój zderzak już wyrezałem nie widziałes :mysli:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:25_________________________________________________ no to ci mówiłem ale przed malowaniem siknij to specjalnym podkładem wzmacnia przyczepność i podłoze
  15. czesc wentyl siemka co tam w mieście sexu i biznesu bo u nas nuda :wallbash: [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:03_________________________________________________RNS-e podłączone do końca -skończyłes rezanko :gwizdanie: :gwizdanie: tak mi sie wydaje włąsnie prowadze rozmowe z prezesem na ten temat [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________Czesc Bart-S cześć Paweł [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:09_________________________________________________wenti kolego mam pytanko do Ciebie... bedę miał spojler i nakładkę do malowania - obie części są gruntowane. Słyszałem opinię że jak coś jest z automatu gruntowane (czyt. części z ASO) to lepiej to zedrzeć w cholerę i jeszcze raz "posmarować" czymś porządnym... jak to widzisz? najpierw trzeba to sprawdzić czy nie odchodzi a elementy są z tworzywa więc warto malnąć je specjalnym podkładem do tworzyw,plastyku itp. podkład ten jest w przezroczystej kolorystyce [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:20_________________________________________________ zderzak z tyłu i wydechy to to podstawa jak zrobisz to to będzie kox :kox:
  16. "czester" co tam we wrześni słychac znam troszku tę mieścine :gwizdanie: :gwizdanie: jeździło się pewnie do jakieś panny co? BTW - moja żona ma rodzinkę w ZG Wszyscy mega fani speedway-a to pozytywnie speedway to jest sport :good: a we wrzesni mój kuzaj mieszkał,a zresztą nieopodal bo w słupcy mam rodzine :wink4:
  17. "czester" co tam we wrześni słychac znam troszku tę mieścine :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. o to może być ciekawa dedukcja :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:06_________________________________________________o Paweł jakie mody w planie po tym
  19. "czester" no witka kolego :hi:
  20. czesc wentyl siemka co tam w mieście sexu i biznesu bo u nas nuda :wallbash: [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:03_________________________________________________RNS-e podłączone do końca -skończyłes rezanko :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. siema forumowicze
  22. co daja dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: spadam popatrzec -nara :hi: Romeo Must Die dzięki to też spadam popatrzec -nara :hi:
  23. no siema
  24. co daja dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.