Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Ive
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka kacyk średni a o tej porze wstaje zawsze , aty kolego co tak szybko :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:05_________________________________________________i co jedziesz z nami do bukowiny :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:05_________________________________________________a co tam słychac -to zależy gdzie ucho przyłożysz , kiepsko sie robi w robocie -kryzys a co wiadomo na kasie sie odbija
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kobietom -forumowiczkom i nie tylko -waszym Paniom też spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia,szczęścia i słodyczy Wentyl Wam wszystkim życzy. :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
film to mi sie dopiero urywa powoli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a co Ty robisz teraz nic ale przed chwila spożywałem trunek wysokoprocentowy [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________dobra ide trzeżwiec nara wszystkim,nie bede pier.........lił o byle czym powodzenia jutro na spociku :mysli: :hi: [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 22:06_________________________________________________ :a4fan: :a4fan: :a4fan: i nic wiecej :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
film to mi sie dopiero urywa powoli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiadomo profesjonalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to siemka :hi:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________ ze niby sie zle prowadza? kto bo nie jarze dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że he :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no panowie bry na wieczór na krótko bo dzisiaj impra u mnke troche zalana :kox:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:51_________________________________________________ :evil: :evil: ciekawe ale prawdziwe :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________wszyscy sie szykuja na juteo na spocik ale mnie nie bedzie nieststy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry na wieczór weszystkim :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spioch przede mną długi dzień a ja już nie mogłem na nogach ustać chyba wieczor... :gwizdanie: Wentylek pytalem Bart i Pawła ups sorki nie cyknąłem chyba sie zdrzemne jak młody :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spioch przede mną długi dzień a ja już nie mogłem na nogach ustać o to widze że tak szybko sie nie połozysz dzisiaj co :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spioch o tej porze dnia spac to niedobrze :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siemka Nike ja swój zderzak już wyrezałem nie widziałes :mysli:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:25_________________________________________________ no to ci mówiłem ale przed malowaniem siknij to specjalnym podkładem wzmacnia przyczepność i podłoze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc wentyl siemka co tam w mieście sexu i biznesu bo u nas nuda :wallbash: [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:03_________________________________________________RNS-e podłączone do końca -skończyłes rezanko :gwizdanie: :gwizdanie: tak mi sie wydaje włąsnie prowadze rozmowe z prezesem na ten temat [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________Czesc Bart-S cześć Paweł [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:09_________________________________________________wenti kolego mam pytanko do Ciebie... bedę miał spojler i nakładkę do malowania - obie części są gruntowane. Słyszałem opinię że jak coś jest z automatu gruntowane (czyt. części z ASO) to lepiej to zedrzeć w cholerę i jeszcze raz "posmarować" czymś porządnym... jak to widzisz? najpierw trzeba to sprawdzić czy nie odchodzi a elementy są z tworzywa więc warto malnąć je specjalnym podkładem do tworzyw,plastyku itp. podkład ten jest w przezroczystej kolorystyce [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:20_________________________________________________ zderzak z tyłu i wydechy to to podstawa jak zrobisz to to będzie kox :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"czester" co tam we wrześni słychac znam troszku tę mieścine :gwizdanie: :gwizdanie: jeździło się pewnie do jakieś panny co? BTW - moja żona ma rodzinkę w ZG Wszyscy mega fani speedway-a to pozytywnie speedway to jest sport :good: a we wrzesni mój kuzaj mieszkał,a zresztą nieopodal bo w słupcy mam rodzine :wink4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"czester" co tam we wrześni słychac znam troszku tę mieścine :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to może być ciekawa dedukcja :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:06_________________________________________________o Paweł jakie mody w planie po tym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"czester" no witka kolego :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc wentyl siemka co tam w mieście sexu i biznesu bo u nas nuda :wallbash: [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 17:03_________________________________________________RNS-e podłączone do końca -skończyłes rezanko :gwizdanie: :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
no mniej-więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema forumowicze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co daja dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: spadam popatrzec -nara :hi: Romeo Must Die dzięki to też spadam popatrzec -nara :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co daja dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: