Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki problem to nie problem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co masz na myśli?? Wczoraj o 22 @ top 3 spammers... dziś jestem niewidoczny na to trzeba pracowac od samego rana :polew:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:24_________________________________________________ Noo, za***isty ze mnie rezacz - naklejki na listwy przykleiłem :polew: kiedy reszta? Nie było kiedy - z rańca do Pozka, potem polataliśmy trochę z Vario - od 14 w pracy i niestety dziś trzeba było zrobić kilka rzeczy... Co do modów - zderzak, grill i kratki już leżą w domu - Arki zamówił mi progi i nakładkę. Sprzęt ma być w sobotę i właśnie wtedy atakuję lakiernika... Jak dobrze pójdzie wyjadę w przyszłym tyg. czyli na spota juz będzie no prosze kolejny rezacz -pozytywnie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem pisze coś ...gości w końcu mam :gwizdanie: znowu impra u ciebie on codziennie ma maly jubel na chacie :gwizdanie: mały od impry do impry a kiedy on pracuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Za darmo, to bym wziął no prosze zapytaj może musashi działa charytatywnie to dostaniesz w prezencie :polew: [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________ widzę kolego że się rozkręcasz :mysli: To zależy co masz na myśli jak to co -forum rzecz jasna :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem pisze coś ...gości w końcu mam :gwizdanie: znowu impra u ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo nikt nie piszę chyba nie chcecie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholera nie moge za wami nadążyć od eczoraj wieczór 32 strony musze czytać 2godz ,aby pisać z 30min. :wallbash: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:10_________________________________________________ Za darmo, to bym wziął no prosze zapytaj może musashi działa charytatywnie to dostaniesz w prezencie :polew: [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________ widzę kolego że się rozkręcasz :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najlepiej z felgami jakimiś. Większymi :gwizdanie: 19 cali :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry na wieczór :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to niezle... mam kumpla ktory byl z dziewczyna 9 lat... chajtnal sie w zeszlym roku ale po co biegać aż tak długo z dziewczyną,u nas był łepek co chodził 12 lat i dopiero sie chajtał :gwizdanie: :gwizdanie: ja i tak uwazam ze babom po slubie odpierd*** dlatego nigdy sobie nie dam smyczy zalozyc :gwizdanie: tak czy siak bez kobiet to by nam zostało miedzy drzwi i laczkiem z góry :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 21:08_________________________________________________ i nie wie jak przekonac wlasna babe do nowych felg chyba nie czytal ja swojej nie przekonywałem długo tylko zamówiłem i powiedziałem że będą za 3 dni i finito, trochę była zła ale jej przeszło ja też żony nie przekonuje ...sama się przekonuje jak już są na aucie no w końcu ktos -zawodowiec w tych sprawach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to niezle... mam kumpla ktory byl z dziewczyna 9 lat... chajtnal sie w zeszlym roku ale po co biegać aż tak długo z dziewczyną,u nas był łepek co chodził 12 lat i dopiero sie chajtał :gwizdanie: :gwizdanie: ja i tak uwazam ze babom po slubie odpierd*** dlatego nigdy sobie nie dam smyczy zalozyc :gwizdanie: w razie w załóż sobie dłuższą żeby nie mogła cię zattrzymać :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no proszę kolega po fachu prawie ja z wykształcenia lakiernik samochodowy :hi: Wenti czy to znaczy że w razie W sam sikasz na auto? :> dokładnie stary
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i nie wie jak przekonac wlasna babe do nowych felg chyba nie czytal ja swojej nie przekonywałem długo tylko zamówiłem i powiedziałem że będą za 3 dni i finito, trochę była zła ale jej przeszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to niezle... mam kumpla ktory byl z dziewczyna 9 lat... chajtnal sie w zeszlym roku ale po co biegać aż tak długo z dziewczyną,u nas był łepek co chodził 12 lat i dopiero sie chajtał :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no proszę kolega po fachu prawie ja z wykształcenia lakiernik samochodowy :hi:
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
i oki 18 to rozmiar pośredni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
samochodziarz :mysli:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 20:53_________________________________________________ a ubijaczke do piany :gwizdanie: chyba ręczną :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich z ktorymi sie nie witalem dzieki za uznanie ależ nie ma sprawy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
e tam... chcialbym to ja miec C63 AMG :kox: brand new A S4B8? Zdrajco? tez wiesz Yelo w moim fachu to chcialbym miec wszystko... nawet stare 635 CSI :gwizdanie: sorry że pytam a jaki to fach bo nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam pana prezesa :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to się rozumie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dobra a jakie et i szer. jaka :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:30_________________________________________________ ma chłopak talent :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jasne że ET bo z przodu trochu wystawały i 5 mm. ubyło i będzieoki :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie alu na lato szykuje bo po bukowinie trzeba założyc z zawiasem,żeby to jakoś wygląd miało[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:24_________________________________________________ a jaki rozmiar planujesz chyba nie 17 :mysli: