Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. taki problem to nie problem
  2. co masz na myśli?? Wczoraj o 22 @ top 3 spammers... dziś jestem niewidoczny na to trzeba pracowac od samego rana :polew:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:24_________________________________________________ Noo, za***isty ze mnie rezacz - naklejki na listwy przykleiłem :polew: kiedy reszta? Nie było kiedy - z rańca do Pozka, potem polataliśmy trochę z Vario - od 14 w pracy i niestety dziś trzeba było zrobić kilka rzeczy... Co do modów - zderzak, grill i kratki już leżą w domu - Arki zamówił mi progi i nakładkę. Sprzęt ma być w sobotę i właśnie wtedy atakuję lakiernika... Jak dobrze pójdzie wyjadę w przyszłym tyg. czyli na spota juz będzie no prosze kolejny rezacz -pozytywnie :good:
  3. czasem pisze coś ...gości w końcu mam :gwizdanie: znowu impra u ciebie on codziennie ma maly jubel na chacie :gwizdanie: mały od impry do impry a kiedy on pracuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. Za darmo, to bym wziął no prosze zapytaj może musashi działa charytatywnie to dostaniesz w prezencie :polew: [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________ widzę kolego że się rozkręcasz :mysli: To zależy co masz na myśli jak to co -forum rzecz jasna :gwizdanie:
  5. czasem pisze coś ...gości w końcu mam :gwizdanie: znowu impra u ciebie
  6. bo nikt nie piszę chyba nie chcecie
  7. cholera nie moge za wami nadążyć od eczoraj wieczór 32 strony musze czytać 2godz ,aby pisać z 30min. :wallbash: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:10_________________________________________________ Za darmo, to bym wziął no prosze zapytaj może musashi działa charytatywnie to dostaniesz w prezencie :polew: [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________ widzę kolego że się rozkręcasz :mysli:
  8. Najlepiej z felgami jakimiś. Większymi :gwizdanie: 19 cali :polew:
  9. bry na wieczór :hi:
  10. to niezle... mam kumpla ktory byl z dziewczyna 9 lat... chajtnal sie w zeszlym roku ale po co biegać aż tak długo z dziewczyną,u nas był łepek co chodził 12 lat i dopiero sie chajtał :gwizdanie: :gwizdanie: ja i tak uwazam ze babom po slubie odpierd*** dlatego nigdy sobie nie dam smyczy zalozyc :gwizdanie: tak czy siak bez kobiet to by nam zostało miedzy drzwi i laczkiem z góry :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 21:08_________________________________________________ i nie wie jak przekonac wlasna babe do nowych felg chyba nie czytal ja swojej nie przekonywałem długo tylko zamówiłem i powiedziałem że będą za 3 dni i finito, trochę była zła ale jej przeszło ja też żony nie przekonuje ...sama się przekonuje jak już są na aucie no w końcu ktos -zawodowiec w tych sprawach
  11. to niezle... mam kumpla ktory byl z dziewczyna 9 lat... chajtnal sie w zeszlym roku ale po co biegać aż tak długo z dziewczyną,u nas był łepek co chodził 12 lat i dopiero sie chajtał :gwizdanie: :gwizdanie: ja i tak uwazam ze babom po slubie odpierd*** dlatego nigdy sobie nie dam smyczy zalozyc :gwizdanie: w razie w załóż sobie dłuższą żeby nie mogła cię zattrzymać :polew:
  12. no proszę kolega po fachu prawie ja z wykształcenia lakiernik samochodowy :hi: Wenti czy to znaczy że w razie W sam sikasz na auto? :> dokładnie stary
  13. i nie wie jak przekonac wlasna babe do nowych felg chyba nie czytal ja swojej nie przekonywałem długo tylko zamówiłem i powiedziałem że będą za 3 dni i finito, trochę była zła ale jej przeszło
  14. to niezle... mam kumpla ktory byl z dziewczyna 9 lat... chajtnal sie w zeszlym roku ale po co biegać aż tak długo z dziewczyną,u nas był łepek co chodził 12 lat i dopiero sie chajtał :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. no proszę kolega po fachu prawie ja z wykształcenia lakiernik samochodowy :hi:
  16. samochodziarz :mysli:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 20:53_________________________________________________ a ubijaczke do piany :gwizdanie: chyba ręczną :polew:
  17. witam wszystkich z ktorymi sie nie witalem dzieki za uznanie ależ nie ma sprawy :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. e tam... chcialbym to ja miec C63 AMG :kox: brand new A S4B8? Zdrajco? tez wiesz Yelo w moim fachu to chcialbym miec wszystko... nawet stare 635 CSI :gwizdanie: sorry że pytam a jaki to fach bo nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:
  19. witam pana prezesa :hi:
  20. no to się rozumie :good:
  21. no dobra a jakie et i szer. jaka :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:30_________________________________________________ ma chłopak talent :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. no jasne że ET bo z przodu trochu wystawały i 5 mm. ubyło i będzieoki :good:
  23. nie alu na lato szykuje bo po bukowinie trzeba założyc z zawiasem,żeby to jakoś wygląd miało[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 19:24_________________________________________________ a jaki rozmiar planujesz chyba nie 17 :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.