Treść opublikowana przez wentyl
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
Przeliczyłem i jestem zdania jak Trzeniu, będzie Tylko przy tej wielkości opony będzie przekłamanie. no nie wiem ja mam ET 30 18 cali i przód wyataje delikatnie, nie chce sie spierać ale obliczenia mogą byc mylne :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee to mi miałeś jeszcze 3stówy spuścić z ceny , tak to się nie bawię Ive jak Topor mi dostarczy grilla to przywioze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeżdził bym jak na taczce a komfortu 0 ET35 wchodzi wiec wejda, tylko jak beda wygladac otóż to :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
otóż to :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Weszłyby. Tylko opony byś miał... 4x mniej niż na 17'' no to to wiem ,mam w tej chwili 18
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takiemu to dobrze :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:46_________________________________________________ a na cóż Ci takie wielkie klozety , fela git na co nie wiem ,ciekaw jestem waszego zdania i czy by weszły do mnie takie maleństwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://moto.allegro.pl/item573402527_asa_bbs_20_5x112_audi_mercedes.html panowie co wy na to ,ciekawe czy by weszły :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie musisz się leczyć , zajeb*sta felga , miód i orzeszkia grylla se kupiłem od rs4 a to moje gratulacje kolego,a fele oki [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:33_________________________________________________dzieńdobry spamerze Adamo i szefie Musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Variot kup , a po 2 miechach mi sprzedasz no pewnie i to w promocji ze 300 rabatu [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:25_________________________________________________ kurierem yep , przesyłka od Topora dla mnie kolego a co nabyłeś od Topora pochwal sie :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:26_________________________________________________siema Yelo,siema Vario
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurierem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaaa dzieńdoberek popołudniową porą :siema:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajna laska , no no z taką zgrzeszyc :gwizdanie: :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
no kolego et28 to przód bedzie wystawał poza obrys auta na bank :cool1:
-
Spocik Lubuski :)
no pewnie bo za słaba, nią można sobie tyłek pomasować :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema: z rana wszystkim[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 06:51_________________________________________________ja po nocce a te lenie spią w najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry wszystkim :rolleyes: [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 06:36_________________________________________________ Bart-s jesteś na bazie czy w robocie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:17_________________________________________________ my z nim również [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:20_________________________________________________dobra nara wszystkim czas na kolacje kawke i nocna zmiana bluesa w tym tygodniu-do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja mówie że dobry mąż słucha nieraz swojej żony :wink4: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:13_________________________________________________no Adamo ,moje ukłony dla małżonki :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ktoś nad adamo jednak panuje, :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe czyżby kolega Madas był w pracy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bo coś go nie widac [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:09_________________________________________________ wy już wódeczke do bukowiny ,a ja na spociku jeszcze musze do barku wkupne wstawic :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siemka [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:07_________________________________________________ no widze że kolega ma dobry gust
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękuje raz jeszcze :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki wielkie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawaj go od razu do nas... :> oczywiście moja w tym głowa ,będziemy pracowac nad nim :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:04_________________________________________________ to oki :good:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:04_________________________________________________zdążymy luknąć na dzieło :mysli: