Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. Przeliczyłem i jestem zdania jak Trzeniu, będzie Tylko przy tej wielkości opony będzie przekłamanie. no nie wiem ja mam ET 30 18 cali i przód wyataje delikatnie, nie chce sie spierać ale obliczenia mogą byc mylne :mysli:
  2. eee to mi miałeś jeszcze 3stówy spuścić z ceny , tak to się nie bawię Ive jak Topor mi dostarczy grilla to przywioze
  3. jeżdził bym jak na taczce a komfortu 0 ET35 wchodzi wiec wejda, tylko jak beda wygladac otóż to :gwizdanie:
  4. otóż to :gwizdanie:
  5. Weszłyby. Tylko opony byś miał... 4x mniej niż na 17'' no to to wiem ,mam w tej chwili 18
  6. takiemu to dobrze :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:46_________________________________________________ a na cóż Ci takie wielkie klozety , fela git na co nie wiem ,ciekaw jestem waszego zdania i czy by weszły do mnie takie maleństwa
  7. http://moto.allegro.pl/item573402527_asa_bbs_20_5x112_audi_mercedes.html panowie co wy na to ,ciekawe czy by weszły :mysli:
  8. no dokładnie musisz się leczyć , zajeb*sta felga , miód i orzeszkia grylla se kupiłem od rs4 a to moje gratulacje kolego,a fele oki [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:33_________________________________________________dzieńdobry spamerze Adamo i szefie Musashi
  9. Variot kup , a po 2 miechach mi sprzedasz no pewnie i to w promocji ze 300 rabatu [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:25_________________________________________________ kurierem yep , przesyłka od Topora dla mnie kolego a co nabyłeś od Topora pochwal sie :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:26_________________________________________________siema Yelo,siema Vario
  10. kurierem
  11. aaaaaa dzieńdoberek popołudniową porą :siema:
  12. fajna laska , no no z taką zgrzeszyc :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  14. no kolego et28 to przód bedzie wystawał poza obrys auta na bank :cool1:
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no pewnie bo za słaba, nią można sobie tyłek pomasować :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. :siema: z rana wszystkim[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 06:51_________________________________________________ja po nocce a te lenie spią w najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. dzień dobry wszystkim :rolleyes: [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 06:36_________________________________________________ Bart-s jesteś na bazie czy w robocie :mysli:
  18. :polew: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:17_________________________________________________ my z nim również [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:20_________________________________________________dobra nara wszystkim czas na kolacje kawke i nocna zmiana bluesa w tym tygodniu-do juterka
  19. a ja mówie że dobry mąż słucha nieraz swojej żony :wink4: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:13_________________________________________________no Adamo ,moje ukłony dla małżonki :notworthy:
  20. no to ktoś nad adamo jednak panuje, :notworthy:
  21. ciekawe czyżby kolega Madas był w pracy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bo coś go nie widac [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:09_________________________________________________ wy już wódeczke do bukowiny ,a ja na spociku jeszcze musze do barku wkupne wstawic :mysli:
  22. no siemka [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:07_________________________________________________ no widze że kolega ma dobry gust
  23. dziękuje raz jeszcze :good:
  24. dzięki wielkie
  25. dawaj go od razu do nas... :> oczywiście moja w tym głowa ,będziemy pracowac nad nim :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:04_________________________________________________ to oki :good:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:04_________________________________________________zdążymy luknąć na dzieło :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.