Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. siemka [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:59_________________________________________________Ive jakaś przesyłka do mnie dotarła :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:59_________________________________________________ciekawe czy nie zapomnę :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. witam wszystkich zima priszla,a wiosna paszla w piz*ut ,isniegiem sypnęło :hi: :gwizdanie:
  3. to wy poezje układajcie a ja lece do roboty nara
  4. wypij mleczko, dobrze robi na sen siemka Nike już odpocząłeś po inwenturce
  5. na szczęście końcówka tygodnia ... a potem spocik no i o to chodzi,reszta jest mało ważna
  6. witam po raz kolejny,ale tylko na chwilę bo powoli czas do pracy sie szykowac :wallbash:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________ no nie wiem czy wyspał ale moze troche, nocki cieżko odespać
  7. Pawełek zabalował jakie tam balety kumpel przyjechal i popilismy troche w aucie a popowrocie problemy z pamiecia hehe dzis jestem grzeczniutki tym bardziej ze Julcia 2 latka dzis skonczyła i tesciowe przyjechali wszystkiego najlepszego dla córki Paweł
  8. dzieńdobry Azunia
  9. no to zima tam cały czas trzyma
  10. wszystkim[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:14_________________________________________________ no to bedzie ciekawie
  11. dopiero ..... koniecznie się przekimaj ...i potem wpadnij tu no napewno bo bym sobie nie darował :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. a ja zmykam na drzemke bo po nocce jeszcze nie spałem ,do wieczorka [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:10_________________________________________________no dobra to był żarcik
  13. ile ty pracujesz ,bo już relaksik,ty to masz dobrze :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. Nike ,a ty wpracy znowu , o widze że inwenturka dzisiaj :mysli:
  15. dzieńdobry w czwartkowy poranek, wstawać lenie ,a nie ja w robocie ci poezyje walą do 24.00 ,ja to rano muszę czytać z pół godziny , a ci se śpiuą w najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 06:57_________________________________________________siema fantastic , ja o 6 z roboty wróciłem :good:
  16. no to ja już wiem wszystko-dzieki pany
  17. ejka poeci juz żeśta 11 stron natrzaskali :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. witam wszystkich po raz kolejny ,ale ja tylko na chwile bo zaraz trzeba do roboty spadac
  19. on ma go dowieźć skoro tak to dowiezie :gwizdanie:
  20. rozumiem a jak to obliczyć :mysli:
  21. mocne słowa - choć pewne argumenty popieram ( osobiście smigam na 18 i pewnie na 19 też dałbym rade ) wszystko zależy od kierowcy, czego od auta oczekuje, co jest dla niego ważniejsze i co bardziej odpowiednie dokładnie popieram kolegę
  22. na 18 napewno bedzie oki przy tym zawiasie
  23. opone mam 235 40/18 a fela to 18 8,5 cala ET 30
  24. będzie oki bez obniżania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.