Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. ok...tylko niech inni się określą nie mozecie zrobic impry blizej mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. może sie ucza :polew:
  3. oczywiście że tak ....niech wpada :good: fajowo to za tydzień skład 4osobowy[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:35_________________________________________________ :good:
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam wszystkich jaka dzis frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie: a grill od rs jeszcze aktualny,jak tak to jutro dam cynk czy jest kupiec musze go troche przekonac :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:45_________________________________________________a tu nic znowu cisza ,Balot nie podglądaj :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. panowie czy emeryci mogą podjechac też na spota zobaczyc bo mój ojciec mi głowe suszy aby mu pokazac jak to wygląda :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:32_________________________________________________ czyzby impra mała :mysli:
  6. mojej fury nie zmieniam ,chyba że na B7 3,0 tdi quattro :shocked:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________ do mnie to mowisz? finke do barku dam na zlocie bo bede mial od Adasia :gwizdanie: nie do ciebie do skarbnika madasa , a z toba finke to w bukowinie strzelimy :good:
  7. juz mojej żonie przekazałem że nie ma odwołania :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. no o to chodzi on już sie zarejestrował ale moja głowa aby go wciągnąć :good:
  9. fajowo jak zawsze [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:17_________________________________________________mam nadzieje ze na spot za tydzien wszyscy sie zjada... oczywiście szefie :tongue4: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:19_________________________________________________ nie jade z kumplem jako doradca ,aż taki zaszczyt mnie trafił ,rok 95 1,8 benzynka :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:20_________________________________________________ no ja też na to liczę :gwizdanie: kolego skarbnik na spocie finka do barku
  10. fajowo jak zawsze no to oki jutro rano lece do Gostynia po B5 :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. rewelacja czyli jak zwykle
  12. dzieki sms poszedł :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:14_________________________________________________jak tam spocik dzisiaj :good:
  13. dziękuje serdecznie ...siedzi obok i czyta..... Ty również złoż życzenia szczere ode mnie moja zona az z zachwycona i dziekuje :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. adamo złóż swojej połowie najlepsze życzenia ode mnie
  15. już pojechała do domu :gwizdanie: chyba na lawecie do gs na złom :polew: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:03_________________________________________________ a moge wiedzieć po ile za nią :mysli: w granicach 20-25 zl o kużwa to biore a info na pw do młodego
  16. a moge wiedzieć po ile za nią :mysli:
  17. czy ta a3 co wypluła motor jeszcze stoi :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
  18. tak! mam: PAWEL KUREDU ADAS VARIO MUSASHI MADAS MLODZIK NIKE IVERSON jeśli coś sie nie zgadza to prosze napisać mi smsa bo ja już uciekam i już mnie tu nie będzie jakiej tablicy -tajemnica :mysli: :hi: witam
  19. trochę to mało powiedziane większość już chyba tylko zlotem żyje :kox: i dni odliczają no właśnie strzał w dziesiatke ja mam to samo nie moge sie doczekać bo będzie przednia zabawa-no ba w takim towarzystwie nie może byc inaczej :good:
  20. panowie troche to z naszej winy :polew: bo nie dotarlismy żeby wzmocnic skład
  21. Cześć Adas :> chyba 12,ale tylko tak mi się wydaje bo na miejscu nie liczyłam-a byłam tylko chwile.... no to troche gorzej niż ostatnio :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi: Dziękuję :> i jednocześnie witam dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi: Dziękuję :> i jednocześnie witam dziekuje -nie ma za co droga koleżanko :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:31_________________________________________________no właśnie ciekawe jaka dziś frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi:
  24. dzisiaj niestety nie wypali ,ale za tydzien postaram sie byc [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:17_________________________________________________a ty dzisiaj jestes :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:18_________________________________________________dobra pany uciekam ,bo trza na giełde skoczyć coś kupić :hi:
  25. nie na chacie a ty :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:14_________________________________________________ troszke kiepsko :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.