Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok...tylko niech inni się określą nie mozecie zrobic impry blizej mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może sie ucza :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście że tak ....niech wpada :good: fajowo to za tydzień skład 4osobowy[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:35_________________________________________________ :good:
-
Spocik Lubuski :)
witam wszystkich jaka dzis frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie: a grill od rs jeszcze aktualny,jak tak to jutro dam cynk czy jest kupiec musze go troche przekonac :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:45_________________________________________________a tu nic znowu cisza ,Balot nie podglądaj :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie czy emeryci mogą podjechac też na spota zobaczyc bo mój ojciec mi głowe suszy aby mu pokazac jak to wygląda :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:32_________________________________________________ czyzby impra mała :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mojej fury nie zmieniam ,chyba że na B7 3,0 tdi quattro :shocked:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________ do mnie to mowisz? finke do barku dam na zlocie bo bede mial od Adasia :gwizdanie: nie do ciebie do skarbnika madasa , a z toba finke to w bukowinie strzelimy :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz mojej żonie przekazałem że nie ma odwołania :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no o to chodzi on już sie zarejestrował ale moja głowa aby go wciągnąć :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajowo jak zawsze [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:17_________________________________________________mam nadzieje ze na spot za tydzien wszyscy sie zjada... oczywiście szefie :tongue4: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:19_________________________________________________ nie jade z kumplem jako doradca ,aż taki zaszczyt mnie trafił ,rok 95 1,8 benzynka :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:20_________________________________________________ no ja też na to liczę :gwizdanie: kolego skarbnik na spocie finka do barku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajowo jak zawsze no to oki jutro rano lece do Gostynia po B5 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rewelacja czyli jak zwykle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki sms poszedł :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:14_________________________________________________jak tam spocik dzisiaj :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękuje serdecznie ...siedzi obok i czyta..... Ty również złoż życzenia szczere ode mnie moja zona az z zachwycona i dziekuje :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
adamo złóż swojej połowie najlepsze życzenia ode mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już pojechała do domu :gwizdanie: chyba na lawecie do gs na złom :polew: [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:03_________________________________________________ a moge wiedzieć po ile za nią :mysli: w granicach 20-25 zl o kużwa to biore a info na pw do młodego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a moge wiedzieć po ile za nią :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ta a3 co wypluła motor jeszcze stoi :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak! mam: PAWEL KUREDU ADAS VARIO MUSASHI MADAS MLODZIK NIKE IVERSON jeśli coś sie nie zgadza to prosze napisać mi smsa bo ja już uciekam i już mnie tu nie będzie jakiej tablicy -tajemnica :mysli: :hi: witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trochę to mało powiedziane większość już chyba tylko zlotem żyje :kox: i dni odliczają no właśnie strzał w dziesiatke ja mam to samo nie moge sie doczekać bo będzie przednia zabawa-no ba w takim towarzystwie nie może byc inaczej :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie troche to z naszej winy :polew: bo nie dotarlismy żeby wzmocnic skład
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Adas :> chyba 12,ale tylko tak mi się wydaje bo na miejscu nie liczyłam-a byłam tylko chwile.... no to troche gorzej niż ostatnio :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi: Dziękuję :> i jednocześnie witam dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi: Dziękuję :> i jednocześnie witam dziekuje -nie ma za co droga koleżanko :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:31_________________________________________________no właśnie ciekawe jaka dziś frekwencja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj niestety nie wypali ,ale za tydzien postaram sie byc [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:17_________________________________________________a ty dzisiaj jestes :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:18_________________________________________________dobra pany uciekam ,bo trza na giełde skoczyć coś kupić :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie na chacie a ty :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 08:14_________________________________________________ troszke kiepsko :mysli: