Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy szefa dzięki serdeczne za navi jest zaje,,,,,,,,cie :notworthy: :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lider musi być przeciez na mistrza wtym roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Młody bym zapomniał tablica za..........sta dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekaliśmy na ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mamy nadzieje :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
apetyt :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a miejsca ponoć są jeszcze to dawaj :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamietam oki dzięki [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:58_________________________________________________ pasował by do mnie oj napewno :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylu chętnych a żaden nic nie mówił :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik to ja bede pod KC czekał jakby co :gwizdanie: środa lub czwartek piękny kawalerze no problem dostaniesz ese jak będziemy wyjeżdzać :mysli: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś pamiętasz o mnie :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no z bukowiny prosto do poznania i następny spocik- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bajere- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak Kuredu gada do roboty pany :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mogłem wziąć a widzisz jak dla ciebie to bym za ćwiartke oddał :polew: no to teraz jestem zły .... a miałem w ręce no widzisz a mogli my go na boku spylić :wink4:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak tata podobało mu sie tata jest pod wielkim wrazeniem ludzi i wogóle :gwizdanie: :gwizdanie: to fajnie ze sie podobało a navi prowadziłą cie do domu Paweł navi oki zajebongo :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mogłem wziąć a widzisz jak dla ciebie to bym za ćwiartke oddał :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za 0,5 litra :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie pewnie już powolutku :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Ive grilla sprzedałem :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To mnie jakoś pociesza jeszcze manetki i aisin taki jak u Ciebie. no ja sie nie mogę doczekać po bukowinie zawiecha i alu musowo :wallbash:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kiedy cholera ta wiosna będzie :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj sie kołami ,niedługo zapodasz ładne alu i gites- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze ze tak malo tego jest ze nawet na zlot zabraknie... spokojnie to się coś dorzuci [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:22_________________________________________________a gdzie prezes że go nie widac :mysli: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00