Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:good: :good: ciekawe kto jechał 200 km/h bo ja miałem wtedy 90km/h :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to fajnie pozdrowienia dla rodzinki [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 10:42_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
np Paweł droga do bukowiny wyszło jakieś 7,9 a powrót 7,4-no ale twój multitronic to rewelacja spalanie Paweł u mnie wyszło 1480km , a paliwa jakies 110 litrów :mysli:Moje Audi przez cały zlot spaliło 107 litrów , a zrobiłem łącznie 1540km u mnie wyszło 1180 km
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł u mnie jest dokładnie tak samo .... aż myślałem że panią przedszkolankę przez kolano przełoże :gwizdanie: :> Adam jak tam Julcia ,ząbki jeszcze dokuczają jej czy już lepiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: dobre ale to chyba u wszystkich ,którzy wieżli dzieciaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podziękowania wszystkim za tak zajebistą jazde -jechało się z wami za........cie aż brak słów :notworthy: [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 10:26_________________________________________________ to twoje auto coś pali w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: dzien dobry do poczatku autostrady za lodzia 5,4. u wrot poznania 5,8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
np Paweł droga do bukowiny wyszło jakieś 7,9 a powrót 7,4-no ale twój multitronic to rewelacja spalanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim ---oczywiście jak wszyscy gratulacje dla Slaweq
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wentylek ja tez no to nara ide do wyra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki wszystkim za zlot i doborowe towarzystwo,chyle czoła :hi: :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś a Ty co nudzisz się :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WLKP. ja już na chacie ,ale wyjebany jak koń po westernie :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam szefa [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________ Ive
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Podobno o 10 mają sniadanie Taaaaaaaa, na śniadanie zupa chmielowa. :> chyba na kaca i znowu póżniej ze 40% :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ja mam zimowki i mysle ze starcza... w razie czego mlody ma linke a jakies chetne Q sie znajdzie [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:52_________________________________________________ To weż dodatkową flaszkę :> Marcin serio tak zle z podjazdem pod Sasinde ze tylko lancuchy albo Q? oska na zimowkach nie da rady? spoko,spoko w razie problemów moje Q służy pomocą pany :good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:57_________________________________________________ chyba dali w cynder :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Poznaniu również słonecznie, chociaż już widać chmurki piechol[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:00_________________________________________________Dobra ide sie ogarnąc trochu i około 12 robię wylot na Poznań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka jeszcze raz -u mnie to jest na granicy wlkp. i lubuskiego słońce na niebie ,bardzo pozytywnie [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________ Nikuś -gdzieś Ty się wczoraj podziewał :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim pobudka ,wyłazic z wyra[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 07:26_________________________________________________ja tu k-----a fajeczka,kawunia z rana a oni śpią :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na mnie też już czas trzymta się paniska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ochlapusy jedne :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może nie daje rady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Vario [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________ciekawe gdzie Nikuś sie zapodział :mysli: pewnie nie może się odnaleźć :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Vario [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________ciekawe gdzie Nikuś sie zapodział :mysli: