Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. :good: :good: ciekawe kto jechał 200 km/h bo ja miałem wtedy 90km/h :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. to fajnie pozdrowienia dla rodzinki [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 10:42_________________________________________________
  3. np Paweł droga do bukowiny wyszło jakieś 7,9 a powrót 7,4-no ale twój multitronic to rewelacja spalanie Paweł u mnie wyszło 1480km , a paliwa jakies 110 litrów :mysli:Moje Audi przez cały zlot spaliło 107 litrów , a zrobiłem łącznie 1540km u mnie wyszło 1180 km
  4. Paweł u mnie jest dokładnie tak samo .... aż myślałem że panią przedszkolankę przez kolano przełoże :gwizdanie: :> Adam jak tam Julcia ,ząbki jeszcze dokuczają jej czy już lepiej
  5. :polew: :polew: dobre ale to chyba u wszystkich ,którzy wieżli dzieciaki
  6. Podziękowania wszystkim za tak zajebistą jazde -jechało się z wami za........cie aż brak słów :notworthy: [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 10:26_________________________________________________ to twoje auto coś pali w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: dzien dobry do poczatku autostrady za lodzia 5,4. u wrot poznania 5,8
  7. np Paweł droga do bukowiny wyszło jakieś 7,9 a powrót 7,4-no ale twój multitronic to rewelacja spalanie
  8. wszystkim ---oczywiście jak wszyscy gratulacje dla Slaweq
  9. Wentylek ja tez no to nara ide do wyra :hi:
  10. Dzięki wszystkim za zlot i doborowe towarzystwo,chyle czoła :hi: :notworthy:
  11. Adaś a Ty co nudzisz się :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. WLKP. ja już na chacie ,ale wyjebany jak koń po westernie :hi:
  13. witam szefa [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________ Ive
  14. Podobno o 10 mają sniadanie Taaaaaaaa, na śniadanie zupa chmielowa. :> chyba na kaca i znowu póżniej ze 40% :polew:
  15. ja mam zimowki i mysle ze starcza... w razie czego mlody ma linke a jakies chetne Q sie znajdzie [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:52_________________________________________________ To weż dodatkową flaszkę :> Marcin serio tak zle z podjazdem pod Sasinde ze tylko lancuchy albo Q? oska na zimowkach nie da rady? spoko,spoko w razie problemów moje Q służy pomocą pany :good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:57_________________________________________________ chyba dali w cynder :gwizdanie:
  16. w Poznaniu również słonecznie, chociaż już widać chmurki piechol[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 09:00_________________________________________________Dobra ide sie ogarnąc trochu i około 12 robię wylot na Poznań
  17. siemka jeszcze raz -u mnie to jest na granicy wlkp. i lubuskiego słońce na niebie ,bardzo pozytywnie [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________ Nikuś -gdzieś Ty się wczoraj podziewał :mysli:
  18. siema wszystkim pobudka ,wyłazic z wyra[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 07:26_________________________________________________ja tu k-----a fajeczka,kawunia z rana a oni śpią :mysli:
  19. na mnie też już czas trzymta się paniska
  20. ochlapusy jedne :polew:
  21. może nie daje rady
  22. siemka Vario [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________ciekawe gdzie Nikuś sie zapodział :mysli: pewnie nie może się odnaleźć :mysli:
  23. siemka Vario [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________ciekawe gdzie Nikuś sie zapodział :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.