Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to kijem go :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________ jutro podium mam nadzieje :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yep to wezmę ci blachę trapezową :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na boisku czy w tym wątku ? w watku bo na boisku nic sie juz nie da zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kogoś wyprostować? Madasa bo się garbi cały czas :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na boisku czy w tym wątku ? w watku bo na boisku nic sie juz nie da zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kogoś wyprostować? :read: :read:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nienadążają :polew: nienadążyłeś że udałem że nie nadążam * Moderator poznański ... proszę zwrócić uwagę Klubowiczowi na to jak cytuje o widze że kolega w formie ,humorek itd :gwizdanie: :gwizdanie: * Moderator poznański ... proszę zwrócić uwagę Początkującemu na to jak cytuje znów * niniejszym oficjalnie zwracam klubowiczowi uwagę, że tak się nie cytuje [Moderator poznański]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na boisku czy w tym wątku ? w watku bo na boisku nic sie juz nie da zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to dzisiaj sie dzieje widze że trzeba by ktos tu porządek zaprowadził albo kolczatki skrócił :polew:
-
[B5 1Z] Opony Goodyear EXCELLENCE
rozumiem że tanio :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
ja mam na 18 235/40 R18 i jest kosa a fela ma 8,5 cala
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
:polew: :polew:
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
no vario w realu jest jeszcze lepiej :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam tych co jeszcze nie witałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz Piechol, co tam nowego jutro bedziesz już dzisiaj śmigam na Poznań i jutro będę na bank a co tam w lubuskim słychć? w lubuskim jedna wielka hu-------a deszcz pada juz pół dnia i nie widac aby miało przestac :wallbash:
-
[B5 1Z] Opony Goodyear EXCELLENCE
dają przewage w zakretach 16 nad 15 ale tez gumy muszą mieć odpowiednia szerokość żeby mogły łapac przyczepność odpowiednią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz Piechol, co tam nowego jutro bedziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja spijam poranną kawe i spadam coś porobic,bo bezczynnie nie mogę na d*pie usiedzieć :wallbash:
-
[ALL B6] Ciemny chrom do srebrnego avanta
z ciemnym chromem bedzie kox
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra, dobra, pogadamy jak też będziesz 10 lat po ślubie ;( nie jest tak żle jestem 5 lat :naughty: [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 23:23_________________________________________________ :hi: :hi: [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 23:23_________________________________________________ wsuwam obiadek obiadek :mysli:
-
[ALL B5] Czy ktoś ma założone felgi o ET 35 ?
pewnie coś na zasadzie dystansów raczej napewno bo jak inaczej :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B7] co myślicie o tych felgach do mojego szaraczka na lato??? UP DATE 27.03
obowiazkowo kapsle i w ogóle będzie kox
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
:kox: :good: bedzie ekstra
-
[ALL B7] Mam problem z kupnem opon
:good: