Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co taka cisza ,nie ma chętnych na kino w tygodniu albo jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka kolegó [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:47_________________________________________________a Ty dzisiaj na mecz uderzasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nikt :gwizdanie: a ktos sie wybiera i kiedy można by było iść ekipą co wy nato [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________tylko kiedy seanse są a ja sie dostosuje w razie w mam urlop :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie kłaniaj sie tak mocno bo sie głupio czuje Paweł :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki z innej beczki kto był wczoraj w kinie na szybkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że niby kto? no nie ja ja nie wiem jak alkohol smakuje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ochlapusy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miłego oglądania życze i widze że chyba wszyscy sie skusili na seansik bo pustawo tutaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby tylko pszczoły :polew: :polew: :polew: wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po tej ostatniej nocce coś mi sie pop[ierdoliło i pisałem z żony konta , ale fakt faktem daliście czadu 2k pękło :good: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ładnie rzeczywiście pogoda piekna ,na spotkanko no ale ja niestety nie moge ,miłego spocika :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry z samego rańca ......POBUDKA :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spij dobrze :> dzięki :> :> :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja spadam trzymta sie stalowej ramy i spódnicy................ :polew: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jasne to zrobiłes w rozsądnej cenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart Ty do roboty a ja w kimke ide walnąć bo po nocce jeszcze nie spałem a kolejna przedemna :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś mnie wołał? tak a co aaaa... wiadro wiadro :gwizdanie: :gwizdanie: powiadasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmmmmmmmmmmmmmm.... Kurcze taki się fajny klimacik zrobił a czas do pracy uderzać ;( o czym mowa :mysli: Może chodzi o cumshoty :gwizdanie: :gwizdanie: cholera wie może i jakies pieszczoty :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o czym mowa :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" dla nas odcień nie ma znaczenia A ja mam ognistą czerwień :> Ognista czerwień???? Toż to prawie jak lustro w sypialni! A i jest lustro :> 2metry wysokie i 1,5 szerokości :polew: No to można "powywijać" nawywijać też mozna :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:29_________________________________________________ ktoś mnie wołał? tak a co [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________ :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czego :naughty: szystkiego ej cwaniak [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:21_________________________________________________PEPIN to TY czy Małżonka :mysli: :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" dla nas odcień nie ma znaczenia A ja mam ognistą czerwień :> o choroba to u ciebie corrida jest chyba :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czego :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" dla nas odcień nie ma znaczenia no pewnie liczy się inicjatywa i pomysł :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie buj żaby :> Będzie dobrze U nas to rodzinna atmosfera jest. Każdy kogoś zabiera (no prawie każdy): rodzeństwo, współmałżonków, dzieci trafna uwaga Agata :good: Skoro tak Niepowiązany (jeszcze ) rodzinnie też może być no przecież u nas na spotach jest zawsze zajefajnie :good: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:13_________________________________________________ Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" ciekawe spostrzezenie :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:14_________________________________________________ VARIO-NIKUŚ