Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. no co taka cisza ,nie ma chętnych na kino w tygodniu albo jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. siemka kolegó [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:47_________________________________________________a Ty dzisiaj na mecz uderzasz
  3. chyba nikt :gwizdanie: a ktos sie wybiera i kiedy można by było iść ekipą co wy nato [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:45_________________________________________________tylko kiedy seanse są a ja sie dostosuje w razie w mam urlop :gwizdanie:
  4. nie kłaniaj sie tak mocno bo sie głupio czuje Paweł :polew:
  5. oki z innej beczki kto był wczoraj w kinie na szybkich
  6. że niby kto? no nie ja ja nie wiem jak alkohol smakuje :gwizdanie:
  7. siema ochlapusy :gwizdanie:
  8. miłego oglądania życze i widze że chyba wszyscy sie skusili na seansik bo pustawo tutaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. żeby tylko pszczoły :polew: :polew: :polew: wszystkim
  10. po tej ostatniej nocce coś mi sie pop[ierdoliło i pisałem z żony konta , ale fakt faktem daliście czadu 2k pękło :good: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. no ładnie rzeczywiście pogoda piekna ,na spotkanko no ale ja niestety nie moge ,miłego spocika :good:
  12. dzień dobry z samego rańca ......POBUDKA :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:
  13. Spij dobrze :> dzięki :> :> :>
  14. ja spadam trzymta sie stalowej ramy i spódnicy................ :polew: :hi:
  15. no jasne to zrobiłes w rozsądnej cenie
  16. Bart Ty do roboty a ja w kimke ide walnąć bo po nocce jeszcze nie spałem a kolejna przedemna :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. ktoś mnie wołał? tak a co aaaa... wiadro wiadro :gwizdanie: :gwizdanie: powiadasz
  18. Hmmmmmmmmmmmmmm.... Kurcze taki się fajny klimacik zrobił a czas do pracy uderzać ;( o czym mowa :mysli: Może chodzi o cumshoty :gwizdanie: :gwizdanie: cholera wie może i jakies pieszczoty :tongue4:
  19. o czym mowa :mysli:
  20. Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" dla nas odcień nie ma znaczenia A ja mam ognistą czerwień :> Ognista czerwień???? Toż to prawie jak lustro w sypialni! A i jest lustro :> 2metry wysokie i 1,5 szerokości :polew: No to można "powywijać" nawywijać też mozna :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:29_________________________________________________ ktoś mnie wołał? tak a co [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:30_________________________________________________ :mysli:
  21. czego :naughty: szystkiego ej cwaniak [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:21_________________________________________________PEPIN to TY czy Małżonka :mysli: :mysli: :gwizdanie:
  22. Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" dla nas odcień nie ma znaczenia A ja mam ognistą czerwień :> o choroba to u ciebie corrida jest chyba :polew:
  23. czego :naughty:
  24. Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" dla nas odcień nie ma znaczenia no pewnie liczy się inicjatywa i pomysł :polew:
  25. Nie buj żaby :> Będzie dobrze U nas to rodzinna atmosfera jest. Każdy kogoś zabiera (no prawie każdy): rodzeństwo, współmałżonków, dzieci trafna uwaga Agata :good: Skoro tak Niepowiązany (jeszcze ) rodzinnie też może być no przecież u nas na spotach jest zawsze zajefajnie :good: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:13_________________________________________________ Przyjedziecie to zobaczycie :> Dziś Pepin w pracy, a ja mam dyżur :> Nadeszła chwila prawdy - malarz właśnie rzuca orange w naszej sypialni na ściany, ciekawe co z tego wyjdzie pomarańczka w sypialni ciekawe nie powiem :mysli: Już mieliśmy ten kolor - pomarańcz i granat Był też zielony groszek Teraz powtarzamy pomarańcz, tylko inny odcień, mocniejszy Hmm jak mocniejszy odcień to może być bardziej "intensywnie" ciekawe spostrzezenie :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:14_________________________________________________ VARIO-NIKUŚ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.