Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Agata adres poszedł na PW ,dzieki :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamietam już zapodaje na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już dotarłem z rodzinką do domu, dzieki jak zwykle było w deche :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to zajefajnie że już zdrówko dopisuje pozdrawiam i życze duzo wiecej zdrowia,a pogadamy na miejscu. A skąd lecisz z zielonej czy jesteś w poznaniu na miejscu [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________dobra spadam do zobaczyska na spocie
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
ja sie zakładac nie bede Yelo bo tu mi chodzi o gusta i guściki innych a 225 jest dobrze :hi:
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
nie żle bo to rzecz gustu i jak kto chce i co lubi 225 będzie tylko troche wiecej naciagnięta ja kiedyś na feli 13 8,5 cala miałem założone gumy 175/50 i to było fest napchane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema śmieszny jak tam dawno cie nie było widac , ja też tam dzisiaj będę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie atak było by podium jak mówiłem wczoraj :wallbash: [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:11_________________________________________________dobra paniska letem na obiadek do teściowej dzisiaj , i do nara o 16, mam nadzieje ze padac nie bedzie :mysli:
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
Jest istotna szerokość felgi, trzeba dbać aby opona nie była zbyt mocno naciągnięta, chyba że ktoś robi German Style. zbyt mocno na 8 cali naciągnieta to by była 205 ,215 ale nie 235 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam chłopaki :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:26_________________________________________________dobra spadam do juterka i miłego wieczorka
-
[ALL B5] Felga 16 7.5J ET35
no problem
-
[B5 1Z] Opony Goodyear EXCELLENCE
zgadzam sie z toba ale np. 225 wygląda lepiej na 17 niż na 15 feli a im wiecej gumy na szer. to lepiej :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema: :siema:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no zaraz będa dryftować po wodzie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie nikus olali nas :evil: nikuś: ja i Bartek jestesmy z Toba nikuś zgubiłes droge czy navi ćie doBartka doprowadziła :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:15_________________________________________________Maggie,Adaś :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie nikus olali nas :evil: nie olali nie nie sorki pany ale Pawła nie zauważyłem bo jest malutki :polew:
-
[B6 AKE] Dylemat w/s opon do 19" ET48 + dystans
zgadza sie Adamoo dobrze mówi tylko 235 i bedzie kox :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sp......... yyyyy uciekł :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:01_________________________________________________ Malutka :hi:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:02_________________________________________________oooooo uciekła chyba ja wystraszyłem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to zostało nas trzech Ja ,Pepin i Kuredu ,a gdzie reszta bal jakis maja :shocked: :gwizdanie:
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_moja_25_tdi_quattro_bdh_2004r-t60765.30.html str.3 ale tu za duzo nie zobaczysz inne zdjęcia wkrótce :hi:
-
[ALL B5] Oponki DAYTON
indeks może za dużo W ,ale oponka fajna
-
[ALL B5] Felga 16 7.5J ET35
słuchaj 205 na 7,5 cala żle wyglądać nie będzie ,lekko naciągnięta a 225 będzie miała rancik ochronny po załozeniu-mniejsze ryzyko przytarcia feli o krawężnik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 22:45_________________________________________________ co wtedy powiedz Wentyl wtedy tzn. 3godz temu jakby im łań cuchy pstrzelały jechali :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 22:47_________________________________________________Pepin a Agata gdzie uciekła lulu :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o jacy wszyscy dzisiaj uprzejmi, a wtedy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a bedzie jakis OS babimost - poznań? tak na 16 meta pod KC :tongue4: :tongue4: