Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. ale Ty stawiasz a kto w gości przyjeżdża :gwizdanie: no chyba Ty :tongue4:
  2. jak tylko się okazja nadarzy ,zapraszam do Kalisza na imprezkę klubową , którą za niedługo u mnie zrobimy!!!! :mysli: :gwizdanie:
  3. tak tu Jeżeli macie co zwiedzać to szukam przewodnika tramwaj ci pokażemy i na 1 dzień to atrakcji i tak za wiele :polew: a ja myślałem że cosik więcej no dobra to w gratisie sobie bilet 15minutowy skasujesz - pasuje??!! Ive ale 15min już nie ma, trza by inną atrakcje wymyślic bieg za tramwajem :polew:
  4. ale Ty stawiasz
  5. a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu niechętnie ale przyznaje koledze Bartkowi rację .... dzięki że po nas wpadłeś na basen [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:35_________________________________________________Wentylek czy moge na Ciebie czasem zawołac " WYDECH" ja tam Twoim kolegą nie jestem :polew: :polew:
  6. a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu niechętnie ale przyznaje koledze Bartkowi rację .... dzięki że po nas wpadłeś na basen [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:35_________________________________________________Wentylek czy moge na Ciebie czasem zawołac " WYDECH" jasne sie wie :mysli:
  7. a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu niechętnie ale przyznaje koledze Bartkowi rację .... dzięki że po nas wpadłeś na basen no problem kolegom nie odmawiam w potrzebie paniom też :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. a co co cwaniaczku cwaniak sobie cytuje swoje posty a Ty co tylko na to czekasz :polew:
  9. a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu dzieki a twoja fura :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. spokojnie mam trochę spraw na głowie ....nawet gości dzisiaj nie miałem przez brak czasu .... nadrobi się :gwizdanie: na to czekamy
  11. a co co cwaniaczku
  12. Madas coś ci przez ten zlot średnia spadła w tym tygodniu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czas pokazac wszystkim :mysli: na co Cie stac
  13. :kox: :gwizdanie:
  14. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:24_________________________________________________ Azunia Marzena taka nawalona była że dopiero wstała niedawno to ona jeszcze w drodze do domu się upiła?! no ktos pije ,aby ktoś był trzeżwy :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. a czemu mojej fury nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. nie obiecuje ale postaram się , a Ty bedziesz :gwizdanie: :gwizdanie: ja jestem na 90% od rana , dzień zaczynam u Madasa na śniadanku :gwizdanie: to za***iście , dawno cie nie widziałem ,to postaram sie być :good:
  17. nie obiecuje ale postaram się , a Ty bedziesz :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. a mowiles ze sie nie dasz bic :decayed: on tak mówił ,on jest szczęśliwy jak TETIS go bije :polew: [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________ witaj ... już po pracy ?? o kolega nie doinformowany ja dzisiaj wolne , ale za to jutro 4.50 trzeba wstac :gwizdanie: :gwizdanie: a rzeczywiście mówiłeś coś ..... ale ta pora co podałeś masakra no ja wiem ,ale weekend sie kończy i czas do roboty
  19. witaj ... już po pracy ?? o kolega nie doinformowany ja dzisiaj wolne , ale za to jutro 4.50 trzeba wstac :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. siema i co tam nowego ,widze że poezyja leci :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. Marcin ma dobre upusty w IC, zagadaj do niego ...... jak coś to zapytam go wieczorem .... dzięki za info jak co to daj wieczorem na PW jak się dowiesz= oki :good:
  22. Panowie ma ktoś może dojscia do olei silnikowych , np. MOBIL 1 fullsynthetic oczywiście bo zbliża mi się wymiana a taki miałem zalany ostatnio . Będę wdzięczny za info :hi:
  23. i co tam :cool1:
  24. a szkoda że nie miałem CB to bym sie pośmiał :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.