Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale Ty stawiasz a kto w gości przyjeżdża :gwizdanie: no chyba Ty :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tylko się okazja nadarzy ,zapraszam do Kalisza na imprezkę klubową , którą za niedługo u mnie zrobimy!!!! :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak tu Jeżeli macie co zwiedzać to szukam przewodnika tramwaj ci pokażemy i na 1 dzień to atrakcji i tak za wiele :polew: a ja myślałem że cosik więcej no dobra to w gratisie sobie bilet 15minutowy skasujesz - pasuje??!! Ive ale 15min już nie ma, trza by inną atrakcje wymyślic bieg za tramwajem :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale Ty stawiasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu niechętnie ale przyznaje koledze Bartkowi rację .... dzięki że po nas wpadłeś na basen [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:35_________________________________________________Wentylek czy moge na Ciebie czasem zawołac " WYDECH" ja tam Twoim kolegą nie jestem :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu niechętnie ale przyznaje koledze Bartkowi rację .... dzięki że po nas wpadłeś na basen [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:35_________________________________________________Wentylek czy moge na Ciebie czasem zawołac " WYDECH" jasne sie wie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu niechętnie ale przyznaje koledze Bartkowi rację .... dzięki że po nas wpadłeś na basen no problem kolegom nie odmawiam w potrzebie paniom też :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co cwaniaczku cwaniak sobie cytuje swoje posty a Ty co tylko na to czekasz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co wentylek Twój wydech wymiata, najlepszy z całego zlotu dzieki a twoja fura :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojnie mam trochę spraw na głowie ....nawet gości dzisiaj nie miałem przez brak czasu .... nadrobi się :gwizdanie: na to czekamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co cwaniaczku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas coś ci przez ten zlot średnia spadła w tym tygodniu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czas pokazac wszystkim :mysli: na co Cie stac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:kox: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:24_________________________________________________ Azunia Marzena taka nawalona była że dopiero wstała niedawno to ona jeszcze w drodze do domu się upiła?! no ktos pije ,aby ktoś był trzeżwy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu mojej fury nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie obiecuje ale postaram się , a Ty bedziesz :gwizdanie: :gwizdanie: ja jestem na 90% od rana , dzień zaczynam u Madasa na śniadanku :gwizdanie: to za***iście , dawno cie nie widziałem ,to postaram sie być :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie obiecuje ale postaram się , a Ty bedziesz :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mowiles ze sie nie dasz bic :decayed: on tak mówił ,on jest szczęśliwy jak TETIS go bije :polew: [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________ witaj ... już po pracy ?? o kolega nie doinformowany ja dzisiaj wolne , ale za to jutro 4.50 trzeba wstac :gwizdanie: :gwizdanie: a rzeczywiście mówiłeś coś ..... ale ta pora co podałeś masakra no ja wiem ,ale weekend sie kończy i czas do roboty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj ... już po pracy ?? o kolega nie doinformowany ja dzisiaj wolne , ale za to jutro 4.50 trzeba wstac :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema i co tam nowego ,widze że poezyja leci :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin ma dobre upusty w IC, zagadaj do niego ...... jak coś to zapytam go wieczorem .... dzięki za info jak co to daj wieczorem na PW jak się dowiesz= oki :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ma ktoś może dojscia do olei silnikowych , np. MOBIL 1 fullsynthetic oczywiście bo zbliża mi się wymiana a taki miałem zalany ostatnio . Będę wdzięczny za info :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a szkoda że nie miałem CB to bym sie pośmiał :gwizdanie: :gwizdanie: