Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. gdzie jestes teraz u siebie :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. ja już zaprosiłem na PW i GG :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:38_________________________________________________ i co tam
  3. ah tak maly zapieprz dzis mialem szef miał zapieprz :mysli:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________ Malutka nie podglądaj tylko powiedz cos :hi:
  4. VARIO dostałeś PW,zerknij
  5. no głos wiadomo na kogo :notworthy: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 16:58_________________________________________________ GLEBA [br]
  6. IVE a grill już założony :mysli:
  7. no witam już po pracy :hi:
  8. dobre ale to tylko pusta puszka żeby głupio nie wyglądało :mysli: :gwizdanie:
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tylko 7 :hi:
  10. ty cwaniaczku :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 16:26_________________________________________________ Adaś
  11. nr.1 i kolego pokusił bym się o 1BV-czyli -35mm., i będzie kox
  12. Te fele napewno nie będą obcierać :good:
  13. no nieżłe na tych 18 ,ale z 19 to dla mnie nr.1 i będzie kosa :decayed:
  14. siema poeci :tongue4:
  15. jesteś w naszej bandzie .... bierymy Cię na każdy napad ale tylko konkrety prosze :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:59_________________________________________________dobra ja spadam nara do jutra
  16. Może i jest dużo firm robiących repliki wzorów Audi ale większość z nich to plastelina Dobre jakościowo repliki robi MAM i... w zasadzie to tyle moim zdaniem to najlepiej ori i 18 i bedzie git :good:
  17. Adam zobacz mój profil-bedzie oki :mysli:
  18. 30 min coś słabo we mnie wierzysz ja nigdy :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. 800 i nie więcej :hi:
  20. kupuj ori i bedzie oki :good:
  21. Madas wyszedłes na 3 gratulacje jeszcze 30 minut i :good:
  22. za wolno działasz :polew:
  23. ale Ty stawiasz ja myślałem że to kobitki zawsze stawiają ale może o czymś nie wiem :gwizdanie: zawsze mozna to zmienic :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________ a na Mnie co macie ? kolejny cwaniak :decayed:
  24. 8. Kuredu-nawigator

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.