Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie jestes teraz u siebie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już zaprosiłem na PW i GG :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:38_________________________________________________ i co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ah tak maly zapieprz dzis mialem szef miał zapieprz :mysli:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________ Malutka nie podglądaj tylko powiedz cos :hi:
-
1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
VARIO jestesmy z tobą :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
VARIO dostałeś PW,zerknij
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no głos wiadomo na kogo :notworthy: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 16:58_________________________________________________ GLEBA [br]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IVE a grill już założony :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no witam już po pracy :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre ale to tylko pusta puszka żeby głupio nie wyglądało :mysli: :gwizdanie:
- Spocik Lubuski :)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ty cwaniaczku :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 16:26_________________________________________________ Adaś
-
[ALL B6] Felgi 17 do mojego A4 B6 (sedan) - co wybrać?
nr.1 i kolego pokusił bym się o 1BV-czyli -35mm., i będzie kox
-
[B5 AHL] Pomóżcie!!!
Te fele napewno nie będą obcierać :good:
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
no nieżłe na tych 18 ,ale z 19 to dla mnie nr.1 i będzie kosa :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema poeci :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesteś w naszej bandzie .... bierymy Cię na każdy napad ale tylko konkrety prosze :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:59_________________________________________________dobra ja spadam nara do jutra
-
[ALL] Czy kupować felgi oryginalne?
Może i jest dużo firm robiących repliki wzorów Audi ale większość z nich to plastelina Dobre jakościowo repliki robi MAM i... w zasadzie to tyle moim zdaniem to najlepiej ori i 18 i bedzie git :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam zobacz mój profil-bedzie oki :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
30 min coś słabo we mnie wierzysz ja nigdy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Pomóżcie w wycenie felg :)
800 i nie więcej :hi:
-
[B5 ADP] Alufelgi do czarnego sedana
kupuj ori i bedzie oki :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas wyszedłes na 3 gratulacje jeszcze 30 minut i :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za wolno działasz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale Ty stawiasz ja myślałem że to kobitki zawsze stawiają ale może o czymś nie wiem :gwizdanie: zawsze mozna to zmienic :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 22:44_________________________________________________ a na Mnie co macie ? kolejny cwaniak :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
8. Kuredu-nawigator