Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni użytkownicy naszego forum, Klubowicze.

Niektórzy z was już wiedzą, że mam poważnie chorą córkę, która wymaga bardzo kosztownego i długotrwałego leczenia. Moja córka Klaudia ma 12 lat i od ponad 4 lat choruje na CU czyli przewlekłe wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Na dzień dzisiejszy jest to choroba nieuleczalna ale zaproponowane przez lekarzy leczenie może doprowadzić do złagodzenia objawów i lżejszego przebiegu choroby.

Poznałem już wielu z Was i wiem, że jesteście super ekipą, godną zaufania i chętną do pomocy. Dlatego z pewną niesmiałością zwracam się z apelem o przekazanie 1% z podatku na leczenie i rehabilitację mojej córki.

Dane potrzebne do PIT to:

1 - Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom: "Zdążyć z Pomocą"

2 - KRS: 0000037904

3 - Imię i nazwisko dziecka: Klaudia Podgórska

W PIT nie wpisuje się nigdzie numeru konta!

Jeżeli możecie przekazać mój apel znajomym to będę wdzięczny.

Za wszelkie akty dobrej woli z góry dziękujemy.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiem na PW.

Pozdrawiam

Bartek "Vario"

Jeżeli możecie na bieżąco wspierać leczenie to jest też konto w Fundacji:

Bank Pekao S.A. I/Warszawa

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację Klaudia Podgórska

Dzięki

Z poważaniem

Bartek

Link do strony fundacji: http://www.dzieciom.pl/7722

Niestety po ostatnim 1,5 tygodniowym pobycie w szpitalu i rezonansie jelit wyszło najgorsze czego mogliśmy się spodziewać, choroba postępuje i zmieniła się o stopień wyżej czyli na chorobę Leśniowskiego-Crohna.

Aktualne wytyczne do wypełnienia w PIT za 2011:

Informujemy, że na stronie internetowej http: www.pit.pl są już dostępne formularze deklaracji podatkowych za rok 2011. Tak, jak w latach ubiegłych podatnicy mogą odpisywać swój 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego ze wskazaniem celu szczegółowego. Nie uległy zmianie również dane, które należy wpisywać w zeznaniu podatkowym, aby środki trafiły na rzecz konkretnego podopiecznego. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to, aby w deklaracjach podawać tylko KRS Fundacji: 0000037904 oraz koniecznie dane podopiecznego: 7722, Podgórska Klaudia- tylko na podstawie tych danych będziemy mogli zaksięgować wpłaty 1% podatku na rzecz danego podopiecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pita oddałem... ech... życzę powodzenia...

chłopaki na pewno pomogą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym nikogo urazić... ale może dodałbyś do pierwszego posta również informację o swoim numerze konta?

zawsze może ktoś by wspomógł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zorganizujmy nową akcję charytatywną dla córeczki Bartka , mamy przecież , breloczki , koszulki , naklejki , kubki , ramki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie rozsyłam mailowo... więc pewnie coś tam się załatwi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, Iverson jeżeli akcja charytatywna to w porozumieniu z Fundacją, jeżeli będą potrzebne namiary to podam.

Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, Iverson jeżeli akcja charytatywna to w porozumieniu z Fundacją, jeżeli będą potrzebne namiary to podam.

Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

oczywiście ,że tak już było to organizowane , uważam ,że bliższe są Nam problemy "naszych" i najpierw tu powinniśmy pomagać w miarę możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa,ja tez juz pita oddalem,ale porozsyłam mailowo,mam nadzieje ze przyniesie to oczekiwany skutek :)

Wielkie dzięki, Iverson jeżeli akcja charytatywna to w porozumieniu z Fundacją, jeżeli będą potrzebne namiary to podam.

Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

oczywiście ,że tak już było to organizowane , uważam ,że bliższe są Nam problemy "naszych" i najpierw tu powinniśmy pomagać w miarę możliwości.

Iverson popieram w 100% :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: , ja mam komplet ramek pod tablicę , mogę je wrzucić na klubowe konto allegro jak coś i efekt na konto Bartka córeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek podaj pełną nazwę fundacji bo kawałek chyba ucięło. przypuszczam, że chodzi o "Zdążyć z Pomocą" ale w papierkowej robocie lepiej być pewnym.

mam naklejki klubowe i jakieś znaczki z A4, w wolnej chwili wystawię na Allegro. poszukam jeszcze czegoś co mógłbym spieniężyć na cel leczenia Twojej córeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam sprezyny do 2,5TDI obnizajace,wystawie w wolnej chwili na aukcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie rozsyłam mailowo... więc pewnie coś tam się załatwi :wink4:

Ja właśnie zrobiłem to samo :good: Niewiem jaki będzie skutek ale zawsze można próbować...

vario-tech szkoda, że tak późno wkleiłeś temat, akurat dziś złożyłem PIT'a ale chyba mój brachol jeszcze nie złożył więc pójdzie ten 1% dla twojej pociechy :wink4:

Edit: Moja kobitka przyłączyła się do akcji i będzie informować znajomych na "nasza-klasa".

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario chetnie bym wsparl twoje malenstwo ale niestety nie rozliczam sie w pl :confused4: . obiecuje ze nie zapomne o klaudi jak bede w pl postaram sie wesprzec ja w miare moich mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...