Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Vario ja dziś się rozliczyłem i ten 1% poszedł dla twojej córki . Tak się akurat składa ze moja laska rozlicza ludzi,znajomych więc jeszcze coś napewno pujdzie dla twojej curki :naughty: powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja w tym roku niestety nie mogłem pomóc tak jak w zeszłym ponieważ nie miałem dochodów ... ale wysłałem info do kilku ludzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem info od księgowego i 1% poszedł dla Klaudii :good:

może jeszcze uda mi się coś więcej zorganizować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem info od 3 osób że 1% poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się jeszcze nie rozliczyłem i na pewno przekaże 1% dla Twojej córy (zresztą żona i rodzice też :wink4: )

postaram się jeszcze kogoś zorganizować

powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja jestem chory na tą samą chorobę i powiem Ci że idzie z tym żyć. Wszystko będzie dobrze, ja jestem po wycięciu kawałka jelita, operacja była w 2001roku i do tej pory jest super, małe ataki były ale nie narzekam. Dostałem nowe lek ostatnio, nazwa się ASAMAX i powiem ci, że bardzo dobrze działa, objawy biegunek, zaparć, burczenia itp ustały. Ja już przekazałem swój 1% na OSP w mojej miejscowości tak że szkoda bo bym tobie przekazał ale trzymam kciuki za Was. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bartku meile po znajomych rozesłałem i będę całą rodzinę namawiał żeby przekazali dla Twojej córki 1%.

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartku ode mnie kolejne dwa % poleciały dla twojej córki ,a myślę ze to nie koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THNX :good:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:53_________________________________________________nowy 2012 rok zaczyna się znowu wizytą w szpitalu w stanie ciężkim w CZD w Warszawie :thumbdown:

Szanowni koledzy, jeżeli możecie to przekażcie 1% na leczenie mojej córki, wszystkie aktualne dane dotyczące wpisu w PIT za 2011 uaktualnię w pierwszym wątku, z tego co wiem to są kosmetyczne zmiany względem poprzednich delkaracji

za wsparcie bardzo dziękujemy[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:34_________________________________________________Informujemy, że na stronie internetowej http: www.pit.pl są już dostępne formularze deklaracji podatkowych za rok 2011. Tak, jak w latach ubiegłych podatnicy mogą odpisywać swój 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego ze wskazaniem celu szczegółowego. Nie uległy zmianie również dane, które należy wpisywać w zeznaniu podatkowym, aby środki trafiły na rzecz konkretnego podopiecznego. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to, aby w deklaracjach podawać tylko KRS Fundacji: 0000037904 oraz koniecznie dane podopiecznego: 7722, Podgórska Klaudia- tylko na podstawie tych danych będziemy mogli zaksięgować wpłaty 1% podatku na rzecz danego podopiecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie poleci pare %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje sytuacji!! na mnie tez mozesz liczyc...obym tylko nie zapomnial :D mam pamiec dobra ale krotka :) jak cos to pisz i mi przypominaj moja rodzina tez sie dołaczy!! przypominaj mi pisz maluj :D zawsze jakos pomoge :) ptrzymacie sie...powodzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...