Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

vario jezeli potrzebujesz jakies leki dla klaudi z de to pisz na pw nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę miał komplet manetek więc jesli ktoś mógłby je pchnąć na alegro i przekazać kase Bartkowi to byłoby super.Ja często mam problem z kompem i nie chce się w ten sposób deklarować ,ale jestem do dyspozycji na spocie King Kros

Mam jeszcze skórzaną gajgę od biegów nówka -oferta jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już też z Karolciem PIT-a oddaliśmy, ale przypomnij nam w przyszłym roku.

Już wysłałam @ do znajomych, może jeszcze ktoś się nie rozliczył.

p.s. a dlaczego na stronie fundacji nie ma Klaudii na liście podopiecznych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają takie tempo wprowadzania, dokumenty odesłaliśmy w zeszłym tygodniu a generalnie temat od Października 2008 się ciągnął przez biurokrację. Myślę, że na dniach będzie na liście w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja niestety już rozliczony ale dam znać znajomym

3mam kciuki za powodzenie akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech: A jak ja moge pomoc? Nie rozliczam sie w Polsce ani nie mam konta bankowego w Polsce.. Z Norwegii mozna jakos pomoc, wiesz?

A moze moge wystawic cos na allegro. Jak narazie to wiem ze mam kompletne zawieszenie do A6 2001/2002 Quattro Avant 180KM. Jakies sportowe orginalne -20 lub -30 nie pamietam. Zdjete z auta zaraz po zakupie w DE. Bo mnie sie zachcialo wtedy KW INOX 2 :) To zawieszenie bylo jezdzone 2 dni w Polsce i mechanik mowil ze jest w bardzo dobrym stanie. Ile mozna za cos takiego wziasc w Polsce??

Przejrze jeszcze garaz....

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mozna za cos takiego wziasc w Polsce??

Ladnych pare stowek PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_makki_ dziękuję za zaangażowanie, z tego co wiem to 1% tylko z Polskiego US. Z zagranicy to na to konto nawet symboliczne Euro można wpłacić i powinno być automatycznie przewalutowane ale muszę załatwić SWIFT banku.

_makki_ odezwę się na PW.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś dopiero to zauważyłem :confused4:

jak to przeczytasz,to od razu idź do córeczki i ją ukochaj od wujka Tomeksa :)

na szczęście wszystko robię na ostatnią chwilę,więc PITy leżą jeszcze w domku :cool1:,a że to u nas rodzinne,to i ojciec i brachol też się jeszcze nie rozliczyli :decayed:,więc sprawa jasna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena, Tomeks dzięki wielkie :)

Niestety sytuacja się pogarsza i chyba zostanie tzw. chemia :( (mam nadzieję, że nie)

Jesteśmy załamani i nie mamy skąd już brać nadziei i optymizmu ale wszystkim dziękujemy za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario nie załamuj sie,napewno wszystko sie ułozy i dobrze skonczy.JA w to wierze i napewno wszyscy inni tez.Tak ze bedzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, chciałbym ponowić prośbę o przekazaniu 1%, na chwilę obecną choroba córki nadal postępuje i każda złotówka ma znaczenie - z góry dziękujemy za każdą nawet malutką wpłatę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę moda o podpięcie pierwszego wątku.

Ja właśnie będę się rozliczał więc pomogę. Mail do znajomych poszedł. Dodatkowo zostanie rozesłane po bankach przez znajomych jak również trafi do intranetów bankowych tam gdzie to będzie możliwe.

Załatwiłem dodatkowo notkę w serwisie politycznym który ma ok 20 tys odbiorców więc oni to otrzymają w najbliższej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...