Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ataga

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ataga

  1. 2xxPS .. ale chyba jeździ się tym co na niebiesko jest na wykresie a druga sprawa to temperatura otoczenia powinna na porządnej hamowni być korygowana i to pokazuje zdaje się pozycja wg Normy i po korekcie na silniku gratuluję
  2. a w miarę .... poplotkowaliśmy trochę Madas pytamy czy coś ciekawego było .. bo Ty plotkujesz non-stop ... [Pepin]
  3. a fajnie, fajnie.... Tylko morze strasznie słone i za ciepłe.....
  4. No cześć, ale widzę, że zdecydowana większość offline, więc chyba spać trzeba ....
  5. http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/669,pila,osrodek-wypoczynkowy-w-pile-w-wielkopolskim;wielkopolskie tu se popatrzcie:)
  6. jestem za namieszane od rana i nie wiadomo o co chodzi ale chłopy mieszacie Jak tak zdanie co 5 minut zmieniacie, to my chyba odpuszczamy ....
  7. Mówi, że nie [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:50_________________________________________________A już pusto tu, więc i ja idę spać Dobranocka wszystkim
  8. więc życz mu zdrówka od nas tak zycz mu a dziękujemy
  9. a jakoś czasu ostatnio nie ma Teraz siedzi obok mnie i "zdycha", bo go gardło boli
  10. Cześć ludziska :hi:
  11. ja idę ..... ale z Weroniką też bo jej obiecałem i nie wiemy co z Julką My z Karolem idziemy jutro po południu, bo nasze panny imprezują na urodzinach u koleżanki
  12. A ja dzisiaj w ogóle nie byłam w pracy
  13. A cześć
  14. Witam Kaska przelana, powinna być w ciągu dnia na Twoim koncie Madasku:)
  15. do piątku dostaniesz
  16. raczej na świńską grypę taaa, może być i tak
  17. ale cisza wszyscy chyba chorują na permanentny brak czasu
  18. Wena twórcza dała drapaka
  19. z braku laku dobre i to
  20. A powitać ludziska
  21. dzięki, dzięki. Było super
  22. mam taki zamiar, ale w niedzielę starsza ma komunię, więc coś tam jeszcze pokombinuję Na pewno odpocznę dziś do Pepinka i dzieciaków [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 12:54_________________________________________________ok. Zmykam. Przyjmności na resztę dnia
  23. Mój z córami na ryby pojechał A ja mam teraz free po ciężkiej pracy
  24. coś wszystkich na zieloną trawkę wywiało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.