Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0tdiQ CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i po zabiegu :)

seria :

590debba20a1fa8fm.jpg

program :

3d10f65a06857c4cm.jpg

Opublikowano

maasakra ,konkretna seria ladny bonus :slina:

Opublikowano

wykres ładniejszy niż ori przynajmniej krzywa momentu znacznie lepsza :notworthy:

Opublikowano

wykres ładniejszy niż ori przynajmniej krzywa momentu znacznie lepsza :notworthy:

dlatego robi sie softy .... :naughty:

Opublikowano

Perfekcja :kox:

warnwarn.gifUWAGA !!!

W wątkach wypowiadamy sie tylko i wyłącznie merytorycznie. Za posty typu: super chip, gratki, rewelacja, ślicznie, wypas, emoty, szkoda, że to czy tamto oraz innego typu "spam" będą bezwzględnie dawane ostrzeżenia (patrz pkt 12 Regulaminu).

Opublikowano

rewelacja :good:

warnwarn.gifUWAGA !!!

W wątkach wypowiadamy sie tylko i wyłącznie merytorycznie. Za posty typu: super chip, gratki, rewelacja, ślicznie, wypas, emoty, szkoda, że to czy tamto oraz innego typu "spam" będą bezwzględnie dawane ostrzeżenia (patrz pkt 12 Regulaminu).

Opublikowano

Jeden z najładniejszych wykresów jaki widziałem , chłopaki pokazali na co ich stać.

Rewelacja!! . Mironek a jak spalanie?

Była możliwość podciągnąć jeszcze coś wyżej?

Opublikowano

Czy jest DPF w końcu ?

Opublikowano

Czy jest DPF w końcu ?

mówił,że nie ma :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Jeden z najładniejszych wykresów jaki widziałem , chłopaki pokazali na co ich stać.

Rewelacja!! . Mironek a jak spalanie?

Była możliwość podciągnąć jeszcze coś wyżej?

spalanie - jak narazie nie miałem okazji sprawdzić, nawet na serii zbyt krótko miałem autko żeby porównać - myślę że tradycyjnie ( przy butowaniu 1l więcej, przy spokojnym lataniu 0,5l mniej )

Chyba początkowo nawet było więcej ale drżał drążek zmiany biegów i troche zeszli żeby było bezpiecznie :) [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 13:52_________________________________________________

Czy jest DPF w końcu ?

Brak

Opublikowano

Brak

no to można i 300KM robić :decayed:

Opublikowano

Brak

no to można i 300KM robić :decayed:

żeby mu drążek zęby powybijał? :decayed:

a tak na poważnie to trafiła Ci się ta motorownia jak ślepej kurze ziarno :evil:

można chyba powiedzieć że to najszybsze 3.0 w klubie :gwizdanie: graty

Opublikowano

Brak

no to można i 300KM robić :decayed:

żeby mu drążek zęby powybijał? :decayed:

a tak na poważnie to trafiła Ci się ta motorownia jak ślepej kurze ziarno :evil:

można chyba powiedzieć że to najszybsze 3.0 w klubie :gwizdanie: graty

śmiem twierdzić, że najmocniejsze co nie oznacza najszybsze :gwizdanie:

Opublikowano

program programowi nie jest równy .........

1/4 mili i kilka startów zweryfikuje Compotów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Brak

no to można i 300KM robić :decayed:

żeby mu drążek zęby powybijał? :decayed:

a tak na poważnie to trafiła Ci się ta motorownia jak ślepej kurze ziarno :evil:

można chyba powiedzieć że to najszybsze 3.0 w klubie :gwizdanie: graty

śmiem twierdzić, że najmocniejsze co nie oznacza najszybsze :gwizdanie:

dokładnie :)[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 14:43_________________________________________________

program programowi nie jest równy .........

1/4 mili i kilka startów zweryfikuje Compotów :naughty:

właśnie :)

niema się co napalać na cyferki wykresu ( to tylko papier )

Tak naprawdę czy ma sie program na 280 czy 260 to wg mnie kosmetyczna różnica ( co chyba zresztą na letnim było widać - 3x 3.0tdi i 3 różne, zaskakujące wyniki :) )

Jeden może być słabszy i pójdzie lepiej z dołu drugi zaś odwrotnie.

Jeden kierowca jest oblatany na 1/4 inny nie i jeden drugiego wydyma mimo papierkowo niższej mocy.

Tak więc wg mnie niema się co rozpisywać, porównywać czy weryfikować.

Mi fura ma służyć do miłej/bezpiecznej jazdy z rodzinką i taka w tym momencie jest :):wink4:

Opublikowano

papatrz jaka masz temperature zasysania i otoczenia 33 celcjusze można sądzić,że w zimie jeszcze mocy i Nm przybędzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

papatrz jaka masz temperature zasysania i otoczenia 33 celcjusze można sądzić,że w zimie jeszcze mocy i Nm przybędzie :decayed:

wiem wiem , upał się trafił niemożliwy w tym dniu a jak wiadomo są to warunki wpływającve niekorzystnie na pomiary.

Dlatego też wynikiem byłem podwójnie zaskoczony ( pozytywnie oczywiście ) :)

Opublikowano

Hm..

Na tym syfiastym sofcie z DE miales 220@480, a w serii jeszcze lepiej?

Oczywiscie wykres fajny, ciekaw jestem jakby to wygladalo na 1/4 z autem oniaka :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

2xxPS .. ale chyba jeździ się tym co na niebiesko jest na wykresie

a druga sprawa to temperatura otoczenia powinna na porządnej hamowni być korygowana i to pokazuje zdaje się pozycja wg Normy i po korekcie na silniku

gratuluję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.