Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. MUSASHI olejek zmianiony jeszcze raz dzięki za załatwienie a ja spadam do roboty :hi:
  2. przed chwilą go widziałem ... pojechał do lachy i już wszystko wiadomo co robi :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. i co tam chłopaki
  4. cwaniaki i co tam ,u mnie poranek troche chłodny -1,5 st. :wallbash: :mysli:
  5. nie kupuj tych felg bo bedziesz żałował tylko ori :good:
  6. mi z przodu delikatnie wystawała ale jak masz gruby pierścien to znajdż dobrego tokarza i niech ci zbierze od środka z3-4mm. i bedzie oki ja zebrałem 5mm. i jest dobrze fela równo z rantem błotnika ale musi być z czego zebrać i po problemie :hi:
  7. Tylko 225/45r17 lub 235 i nic więcej i będzie kosa :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. jest wszystko oki nic nie ociera a wystaje delikatnie tył strona pasażera ale to normalne w każdym aucie że ta strona zawsze delikatnie wystaje od drugiej ,ale za pare dni ten mały szczególik będzie rozwiązany :gwizdanie: :gwizdanie: zdjęcia najnowsze w poście pierwszym
  9. wentyl odpowiedział(a) na Rako temat w Audi A4/S4 B6
    Ladna a jakie mody w najbliższym czasie
  10. No Bart pojechałes stary mody super w odpowiednim kierunku szacuneczek :hi:
  11. Bart a Ty co niedowidzisz kolego
  12. nie na razie ale dzis założyłemi na razie jest oki :good: [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________ front jeszcze troche brak kaski na razie :good: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. nie ma problemu jak będę zmieniał to dam cynk,a zderzak tył juz jest od s-line[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 15:37_________________________________________________Najnowsze foty ze zmiany felunku i zawiasu w pierwszym poście
  14. ten to miał wyobrażnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. o jasna d*pa co sie zaczyna wyrabiać ,u mnie jeszcze pół biedy ake w Poznaniu,Musashi współczucia od rodziny całej,a Pały napewno jak zwykle maja zwiazane ręce,bo to są statyści :hi: :hi: :hi:
  16. nara miłej nocki pany :sex:
  17. :hi: :hi: nara
  18. żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra normalnie ręce i cycki opadają ... PEPIN GG
  19. :good: :good: i tak trzymac
  20. o właśnie idę sobie zrobić kakao :kox: ochlapusy jedne :polew:
  21. tylko jedno to nie warto do niego siadac :tongue4:
  22. ej cwaniak masz gg włączone :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Kuredu
  23. chyba moja idzie jutro :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
  24. Adaś fura w dół bo będzie :ban: :polew: :polew:
  25. niestety nie ja A tak to to juz nie wiem, Madas mi mowil nick ale nie zapamietalem Ty sklerotyku :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.