Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KFC :mysli: :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaaaaaa rozumiem :pali: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:32_________________________________________________ jaki wynik meczu bo niedawno wstałem do przodu dla barcelony, a tamten lech górą 2:1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kolejny cwaniak :hi: KUREDU
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ejże no co :gwizdanie: co co :mysli:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:27_________________________________________________Paweł nie bój sie -powiedz coś ,wyżal sie nam :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ejże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć laskaVario 126p is the Best :hi: siema laska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu tak wysoko kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario iFiat to jak ja bez samochodu nierealne :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Ty Vario zdjąłeś gwint nie gadaj :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo dobrze [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 20:58_________________________________________________ VARIO
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
będzie kox na tym zawiasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak to z Wisło dzisiaj pojechaliśmy z pucharze polski LECH PANY rzecz jasna :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie i kiedy godzina może mi sie uda :mysli:
-
[ALL B6] Zderzak przód - jaki to model ?
nie polecam zderzaka weż lepiejs-line lub s-4 :good:
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
pewnie niech bierze 20 jak chce :good:
-
[ALL B5] Czy te felgi będą pasowały ?
bierz te drugie ,ale obydwie podejdą bez problemu :good:
-
[ALL B6] Jakie felgi polecacie ?
ja polecam niemieckie fele są oki ATS, RH
-
[ALL B6] Problem z oznaczeniem (17 x 7,5)
cieniutko 6 to mało powiedziane minimum musi być 7,5 ja mam 8,5 ale 18 i jest zajefajnie :gwizdanie: :gwizdanie: Juz nie przesadzaj Ja mam 7" przy 17" i jest Dibo przecież nie przesadzam mam8,5 i jest super -wygląd :good:
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
wygląda dobrze kolego :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 20:12_________________________________________________a gleby już starczy wszystkim Nikuś tył tak zostaw ja bym nie obniżał więcej ale jest super :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uważaj na druty :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema:Marcin[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:53_________________________________________________ :hi: :hi: :> czesc Prezes :siema:Marcin prosze jaklie zgranie :gwizdanie: :gwizdanie: