Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. KFC :mysli: :mysli:
  2. aaaaaaaaa rozumiem :pali: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:32_________________________________________________ jaki wynik meczu bo niedawno wstałem do przodu dla barcelony, a tamten lech górą 2:1
  3. o kolejny cwaniak :hi: KUREDU
  4. ejże no co :gwizdanie: co co :mysli:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 21:27_________________________________________________Paweł nie bój sie -powiedz coś ,wyżal sie nam :polew:
  5. cześć laskaVario 126p is the Best :hi: siema laska
  6. czemu tak wysoko kolego
  7. Vario iFiat to jak ja bez samochodu nierealne :gwizdanie:
  8. co Ty Vario zdjąłeś gwint nie gadaj :wallbash:
  9. bardzo dobrze [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 20:58_________________________________________________ VARIO
  10. będzie kox na tym zawiasie
  11. jak to z Wisło dzisiaj pojechaliśmy z pucharze polski LECH PANY rzecz jasna :notworthy:
  12. a gdzie i kiedy godzina może mi sie uda :mysli:
  13. nie polecam zderzaka weż lepiejs-line lub s-4 :good:
  14. pewnie niech bierze 20 jak chce :good:
  15. bierz te drugie ,ale obydwie podejdą bez problemu :good:
  16. ja polecam niemieckie fele są oki ATS, RH
  17. cieniutko 6 to mało powiedziane minimum musi być 7,5 ja mam 8,5 ale 18 i jest zajefajnie :gwizdanie: :gwizdanie: Juz nie przesadzaj Ja mam 7" przy 17" i jest Dibo przecież nie przesadzam mam8,5 i jest super -wygląd :good:
  18. wygląda dobrze kolego :good:
  19. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 20:12_________________________________________________a gleby już starczy wszystkim Nikuś tył tak zostaw ja bym nie obniżał więcej ale jest super :good:
  20. co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox:
  21. uważaj na druty :polew:
  22. :siema:Marcin[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:53_________________________________________________ :hi: :hi: :> czesc Prezes :siema:Marcin prosze jaklie zgranie :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.