Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:10_________________________________________________ to jest jedna z wielu to pokaż reszte spokojnie nie nerwowo :mysli: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:11_________________________________________________dobra jak to sie mówi komu w droge temu kopa spadam do jutra :hi: :hi:
  2. to jest jedna z wielu
  3. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b993a4a4477ecf0d.html może być takie :mysli:
  4. daj jakąś koksiarską fotę na 18" już jest zrobione spoko wodza :good: :good:
  5. nie łam sie chłopie ja nigdy to mnie podbudowuje :gwizdanie:
  6. liczba wejść na stronę forum :gwizdanie: Fęxi jeszcze pytanko w razie czego gdzie jest ten plac Jurek Jurek jest koło Stefanowni :polew:
  7. liczba wejść na stronę forum :gwizdanie: tylko dlaczemu zaczął liczyć od ok 40 milionów? jakoś mało nie bardzo mało
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_marzec_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67125.0.html pany ale klęska :wallbash: ale kwiecień mój :kox:
  9. no właśnie cholera bo ja też nie wiem :mysli: wszystko zależy od pogody jak będzie tak jak dzisiaj to chyba KC :gwizdanie:
  10. no właśnie cholera bo ja też nie wiem :mysli:
  11. ze mną oki ale jutro z rana jade furą i nie ryzykuje
  12. jeszcze nic straconego nie moge dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. powolutku kolego powolutku [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 22:34_________________________________________________ja dzisiaj na trzeżwo cholipka :mysli:
  14. siema zwieczora imprezowicze
  15. no też fajna ale jak dla mnie czarna ma lepszą prezencje :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________dobra zmykam bede póżniej
  16. ładniutka i dobra kasa za nią
  17. jeszcze wchodzi w gre B7 3.0 d Quattro s-line :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 09:09_________________________________________________ ale M-5 za 40 znajdziesz :mysli:
  18. dokładnie , zastanawiam się jeszcze nad B6 1.8TQM ja myśle już nad B6 S4 lub E-39 M5
  19. no duże wygodne auto i ma p.....
  20. E-46 kombi 3.0 diesiel :gwizdanie:
  21. też dobry wybór ale jakie :mysli:
  22. no sie rozumie że Quattro
  23. ale rozumiem że AUDI czy coś innego tez :mysli:
  24. jaka fura kolego :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:52_________________________________________________ :hi:
  25. no w końcu żeś sie odezwał co tam nowego u ciebie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.