Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto on ten cwaniaczek, on tylko taki z daleka :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: no no bo podnosisz mi cisnienie :gwizdanie: spoko spoko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:32_________________________________________________ a Ty co? cwaniaczysz? wszyscy cos ostatnio sie rozbrykali... trzeba bedzie to ukrocic :gwizdanie: ciekawe :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: siema piramida [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:27_________________________________________________ może sie zgubił w postach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej gostki coś nie pasi :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach i co do nich potrzebuję ?
te fele to plastelinka napewno za tę kase nie kupisz porządnych felg ja za 18 ATS dałem 2.800, bo fela na naszych drogach powinna być mocna a nie tam jak te ,dołóż troche i kup lepsze fele nie będziesz żałował :cool1: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie dystanse do felg RH ZW1 ET 41 ?
zgadzam sie kolego to napewno bedzie dziwadło 235/45 będzie git :hi:
-
[ALL B6] Problem z oznaczeniem (17 x 7,5)
cieniutko 6 to mało powiedziane minimum musi być 7,5 ja mam 8,5 ale 18 i jest zajefajnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzym sie jutro będzie lepiej :hi: a tak przy okazji też letem narka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dobry wieczor to gdzie? :gwizdanie: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dlaczego do wyboru jest tyko 1 i 2 jak jest 7 aut? nie mam pojęcia ale zapytam może zmieni jeszcze :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie licze na was 0d 11 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_marzec_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia_do_10042009r-t67125.0.html :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja spadam trzymta sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć cwaniak co tam :gwizdanie: :gwizdanie: kiepawo ;( why???? a Ty co english :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć cwaniak co tam :gwizdanie: :gwizdanie: kiepawo ;( dlaczego cuś sie staneło :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć cwaniak co tam :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
jakieś 10 mm. i powinno być git
-
[B5 ACK] Czy takie felgi wejdą do B5: R18 8,5J / 5X112X57 / ET45 ?
Dystans? przecież to 8,5 cala szerokości. To ja siezastanawiałem czy aby nie wyjdą za błotniki... Będą schowane A co dystansów to bez powinno wyglądać OK. Chyba że chcesz równo z nadkolem właśnie o to mi chodzi ja mam 18 8,5 cala ET 30 ale B6 i jest oki
-
[ALL B5] Jakie dystanse do felg RH ZW1 ET 41 ?
daj dystans 15mm,a opony daj równe na wszystkie koła ja mam 18 fele a opony wszystkie 235/40
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra kobieto odbierzemy u was oki,dzięki serdeczne :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z nowosci to nowe piwo otworzylem czyli nic nowego :tongue4: juz nie mow ze taki monotonny jestem :tongue4: monotonny nie tylko smakosz piwa :polew: smakosz - degustator :gwizdanie: :gwizdanie: tylko piwa :mysli: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z nowosci to nowe piwo otworzylem czyli nic nowego :tongue4: juz nie mow ze taki monotonny jestem :tongue4: monotonny nie tylko smakosz piwa :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ktoś wie gdzie jest Prezes ,bo mam sprawe do niego :mysli:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:01_________________________________________________ z nowosci to nowe piwo otworzylem czyli nic nowego :tongue4: