Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?


labek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem takie felgi jak w temacie, mam pytanko: jaki dystans dobrac do takiego ET żeby ładnie wyglądało ( chodzi mi żeby nadkole było ładnie wypełnione). Opona jaka będzie założona to 215/45. Jeszcze jedno pytanko czy w quattro nie będzie przeszkadzać, że np z tyłu będzie wiekszy dystans niż z przodu ? Wg mnie nie, ale lepiej sie upewnić. BTW wiem że można zmierzyć wsadzając felge z oponą, ale niestety jeszcze nie mam opon a chciałbym już zacząc szukać dystansów. pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-25 mm i powinno być :good:

20 przod i 25 tył ? czy 20-25 przod i 25-30 tył ?

Miałem na myśli 20 lub 25 :wink4: Na obie osie takie same dystanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro takich rzeczy nie lubi. Zakładaj przód i tył taki sam dystans. Przedział od 20-30mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu możesz jeździć z różnymi dystansami - quattro wcale nie dostanie po d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu możesz jeździć z różnymi dystansami - quattro wcale nie dostanie po pupie

Inny rozstaw nie będzie przeszkadzał ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu możesz jeździć z różnymi dystansami - quattro wcale nie dostanie po pupie

Inny rozstaw nie będzie przeszkadzał ? :mysli:

nie

zdajecie sobie sprawę, że w USA chłopaki robią po 100 tysi mil w quattro z felami 9" tył i 8" przód :gwizdanie:

a dystans nic nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maja takie same rozmiary opon ( wszedzie np. 225) czy różne ( przód 225 tył 245), bo to chyba w tym najważniejsze.

jasne że różne

jest taki ziom na audizine który ma 255 tył i 225 przod :naughty:

miszcz, taką czerwoną A4 B6 ma - i takich jak on są dziesiątki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem takie felgi jak w temacie, mam pytanko: jaki dystans dobrac do takiego ET żeby ładnie wyglądało ( chodzi mi żeby nadkole było ładnie wypełnione). Opona jaka będzie założona to 215/45. Jeszcze jedno pytanko czy w quattro nie będzie przeszkadzać, że np z tyłu będzie wiekszy dystans niż z przodu ? Wg mnie nie, ale lepiej sie upewnić. BTW wiem że można zmierzyć wsadzając felge z oponą, ale niestety jeszcze nie mam opon a chciałbym już zacząc szukać dystansów. pozdro :good:

20mm powinno byc git. w zeszłym tygodniu był u mnie gość z felgą 8" ET50 225/45 i przymierzał dystanse 20mm , po założeniu opona wystawała prawie o centymetr poza obrys. ty masz ET o 10 wieksze , opna 215/45 wiec 20mm powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki prosze o pomoc w doborze dystansow do a4 quattro,zakupiłem felgi RH ZW1 17' 8,5 et41,załozone mam sprezyny obnizajace 3,5,oponki na przod chce załozyc 225/50/17 a tył 235/45/17 bo to quattro i niby maja byc wyrownane,Koledzy doradzcie jakie dystanse najlepiej kupic Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...