Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
on obserwuje [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:38_________________________________________________ Ive ,Fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja kawke juz sącze[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________ a kiedy zjeżdzasz do polen i na spot co napewno jeszcze troche
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadomo jeśli nie wiemy o co chodzi to zawsze o kase a u nas w kraju kolego ogólnie nie najgorzej kasy trochu mało ale najważniejsze że zdrowie dopisuje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no witam[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:32_________________________________________________jak tam na obczyżnie
-
[ALL] Opony - leżaki
9 letnie opony... ??? no comments wtedy jak na nich jeździłem to miały około 6 lat tak 6 lat i pewnie leżaływ wodzie co,ja jestem za leżakami bo skoro ktoś daje gwarancje na ten produkt to nie tak o bo mu sie podoba tylko że wie co sprzedaje klientom,a wulkanizatorzy często maja takie opony ze szkoda gadac a wołają za nie jak za zboże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim coś dawno mnie nie było ale cóż nieraz tak już jest ,zapiernicz aż sie człowiekowi nic nie chce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na chwile sie przywitać co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
j a właśnie szamam kolacyjke [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 20:33_________________________________________________a co tu ku....... taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin włącz GG-sprawa jest :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja do wyrka bo rano do roboty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
melduje swoją obecność a spocik w KC czy na JERZEGO :mysli:
-
[ALL] Ścieranie tylnych opon
W B6 to już nie belka, a pochylenie koła jeżeli dobrze pamiętam jest regulowane. dokładnie pochylenie koła w B6 sam robiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to gratulacje ładnie maszyna sie buja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no na razie chyba kontroluje wątek :gwizdanie: :gwizdanie: zaległości czyta pewnie ja tam w ogóle nie czytałem ..... :gwizdanie: no ty jeden nie mususz bo połowa postów jest twoja :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no na razie chyba kontroluje wątek :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jak tam po świętach wszyscy obżarci :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WENTYL szt.1 na miejscu czyli na bazie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki nara wszystkim bede wieczorkiem :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
norma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ochlapusie ,znowu sie małżonce kurs trafia :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 09:55_________________________________________________co tam w poniedziałkowy poranek :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mokrego dyngusa wszystkim :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale cisza chyba święta są czy cuś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: