Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. co tak Piotras się krzywisz no właśnie :mysli:
  2. dobryna wieczór
  3. z gumy lakier po zastosowaniu specjalnego podkładu też nie powinien odchodzić, to że są gumowe to nie szkodzi tylko aby ich nie giąć bo lakier może popękac a nie odpaść
  4. tylko rs lub s4 polecam
  5. powinny być oki ta twardość powinna byc dobra
  6. doberek poeci :hi: :hi: co tam słychac ciekawego czy nowego :mysli:
  7. siema Trzeniu[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________i co tam :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________Ive fure już kupiłeś [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:45_________________________________________________ :hi: siema MADASO
  8. :hi: :hi: a co tu taka cisza wszystkich wywiało :mysli:
  9. siemka kolego[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:08_________________________________________________co tam No witam sorki że My wczoraj nie dojechaliśmy do Ciebie ale niestety musiałem być na uczelni nic sie nie stało zapraszam następnym razem
  10. siemka kolego[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:08_________________________________________________co tam
  11. siema kolego ładnie to tak telefonu nie odbierać wczoraj :mysli: a kiedy dzwoniles nie miałem nieodebranego połączenia jak stałes z Madasem na CPN
  12. siema kolego ładnie to tak telefonu nie odbierać wczoraj :mysli:
  13. więcej optymizmu kolego :mysli:
  14. :hi: IVE[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 11:35_________________________________________________i co tam nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. siemka wszystkim :hi:
  16. spoko, nie ma za co jaki skromny jak nigdy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. a co cie to obchodzi-ciekawski :polew:
  18. jeszcze nie ale zaraz zajrze :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. lepiej nie pytaj [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________ załatwione dzięki jestem wdzięczny a debet cóż Karol spłaci :tongue4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:18_________________________________________________Cześć Agatka tu Kama Pozdrowienia z Babimostu
  20. Zawsze mówiłem że Poznań i ludzie z Poznania są zajebiści ale dzisiejszy dzień przeszedł moje oczekiwania ,to było mega wykonanie minispot w Babimoście ,gorące podziękowania dla wszystkich,trudno to opisac słowami powiem wprost wszyscy jesteście cool jeszcze raz wielkie dzięki za dzisiejszy dzień ,no i Madas przykro mi z powodu niepowodzeń w drodze powrotnej gratki pany dla was i waszych żon to było ekstra thebest :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good: :good: :good: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:08_________________________________________________ a niektórzy robili debet na koncie :naughty: no no no Agata czyżbyś zaszalała dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:12_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_kwiecien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67125.0.html kto wspomoże Wentyla głosikiem :mysli: :mysli:
  21. dokładnie to co michodzi po głowie cudo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good:
  22. :good: :good: fura zj**...... i motorownia taka jak u mnie BDH rok ten sam 2004 tylko sedan a ja avant ogólnie ekstra fura gratki kolego :hi:
  23. co tam porabiasz pozdrów dziewczynki dzieki za pozdrowienia zasypiam na siedząco bo po nocce jeszcze oka nie zmrużyłem,a tu kużwa jeszcze mi piec padł i gościu robi,no ale jak nie urok to sraczka mówią :wallbash:
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja już zagłosowałem ale licze na wasze głosy pany :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.